2726
عنوان

دوستاااان توروخدا بيايد

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اهان خب حتي اگه كرم باشه ؟!!

دست بکش رو پوستت اگه چرب نباشه وکرم جذب پوستت شده وصو بگیر مشکلی نداره چلی اگه میبینی چرب هست دستت ینی غلظت کرم رو حس میکنی روی پوستت و نمیتونی کرم رو پاک کنی تیمم کن 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2728
يعني بايد چيكار كنم كرم رو دستم هست اما نميدونم مانع رسيدن اب هست يا نه و نميتونم كرمو پاك كنم وضو ...

عزیزم وقتی میتونی تیمم کنی که اب واسه بدنت ضررداشته باشه یا زخمی باشه . اب رو نقطه کرم بریز اگه جذب نشه معلومه مثل وقتی که وازلین به دستت میزنی بعداینکه دستاتواب میگیری اب جذب نمیشخ

دست بکش رو پوستت اگه چرب نباشه وکرم جذب پوستت شده وصو بگیر مشکلی نداره چلی اگه میبینی چرب هست دستت ی ...

خدا خيرت بده ي دنيا ممنونم عزيزم

خدا همه ارزوها رو براورده كن و مارو هم ب حاجتمون برسون ..
چون براي التهاب پوستم بايد باشه پس شما ميگي وضو بگيرم؟

بشور دسستو وضو بگير بد كرم بزن 

من همسر يك مدافع وطن هستم ❤️همسر يك مرزبان فداكار.       من ميرم براي لاغري ✌️💪وزن فعلي٧٥هدف ٥٧
عزیزم وقتی میتونی تیمم کنی که اب واسه بدنت ضررداشته باشه یا زخمی باشه . اب رو نقطه کرم بریز اگه جذب ...

اهان اگه مثل وازلين جذب نشد و گوله گوله شد تيمم كنم!؟؟

خدا همه ارزوها رو براورده كن و مارو هم ب حاجتمون برسون ..
اجي نگا ي كرم زدم ب دستام بخاطر حساسيت الان نميدونم جذب شده يا نه  ميخام بدونم وضو بگيرم اب بش ...

شما بي وضو هم بخوني تو اين حالت خدا قبول ميكنه با خيال واخت وضو بگير شك هم نكن

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2706