2737
2734
عنوان

مامانایی که با قطره چکون قطره آهن میدین به نی نی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 33 پست
یه قطره ابلیمو قاطیش کنم بعد با قطره چکون بدم؟ ابمیوه هم نمیخوره نخواد اب هم نمیخوره بعدش!

بین اینودکترش بهم گفته بودیقطره ابلیموتوهمون مقداریک میخای بدی بریزیکمم اب رقیق کن 

ببین یه سیسیدچقدمیری بکش ازتوقطره چکون بریزتواستکان یکمم اب یقطره دوقطره ابلیموخونگی قشنگ بهم بزن بعدباهمون قطره چکون ارتواستکان بکش بده بخوره 

بعداینکه خودداب بده اگ نخوردم ب انگشتت یکوجولوابایموبزن بمال ب دتدوناش 

وخدایی که بشدت کافیست
بین اینودکترش بهم گفته بودیقطره ابلیموتوهمون مقداریک میخای بدی بریزیکمم اب رقیق کن  ببین یه سی ...

مرسی عزیزم اینم امتحان میکنم

ممنون وقت گذاشتی خدا کوچولوتو حفظ کنه❤

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطره های آهن که از شبکه بهداشت میگیرین خیلی بد مزه هست شاید خودتون هم نتونین بخوریدش اما چند تا قطره هست که خیلی خوشمزست بدترین بچه ها که تو خوردن پیر آدمو در میارن واسه خوردن این قطره لحظه شماری میکنن و خوبیش اینه که دندان بچه را سیاه نمیکنه فقط از لحاظ قیمت فرق دارن 

قطره آهن لیپوسوفر ۴۱۳۰۰ تومان

قطره آهن فروزومال همین حدوداست

قطره آهن سیدرال گوچه ۸۲۰۰۰ تومان

قطره های آهن که از شبکه بهداشت میگیرین خیلی بد مزه هست شاید خودتون هم نتونین بخوریدش اما چند تا قطره ...

بی نهایت ممنون وقت گذاشتی جواب دادیعزیزم😘❤🌷

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
2728