2726
در موردش هر چی میدونید لطفا بگید ؟؟؟ آیا کسی هست سابقه استفاده ازش را داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی زیر یو وی سنج تستش کرده؟؟ کلا خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا یک مرگ بدهکارم و هزار آرزو طلبکار. . . خسته ام. . . یاطلبم را بده یا طلبت را بگیر. . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم من پارسال ازماهواره سفارش دادم دوتاش79تومان واقعا ازش راضی ام یکی ماله منه یکی شوهرم قبلا عینکی که داشتم260هزارگرفته بودم اماتامیذاشتم روچشمم سردردمیگرفتم تروکالر واقعاچشمومحافظت میکنه
مامان بابای ساحل

ببخشید ولی من از همین که یک کالای ماهواره ای هست میترسم ، چون کالاهای ماهواره ای تقلب توشون زیاده ...چون ممکنه عینک را وقتی میزنی به چشم احساس خوبی به آدم دست بده ولی شیشش uv400 نباشه که همین موضوع باعث میشه در "دراز مدت " آسیب جدی به چشم بزنه ..یعنی ممکنه حتی یک شیشه عینک آفتابی طوری باشه که زدن عینک به چشم به مراتب زیان بارتر از حالتی باشه که شما عینک اصلا استفاده نکنید . بنابراین من اگر جای شما بودم یه موقع که از در یک مغازه عینک فروشی رد میشدم میدادم عینکم را تست کنه با یو وی متر که آیا این عینک uv400 هست یا نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا یک مرگ بدهکارم و هزار آرزو طلبکار. . . خسته ام. . . یاطلبم را بده یا طلبت را بگیر. . .
دقت هم کنید که تنها راه فهمیدن اینکه عینک آفتابی uv 400 هست یا نه گذاشتنش زیر دستگاه یو وی متر هست.
من هم برای همسرم خریدم. ولی یه ایراد بزرگ داره و اونم اینه که رنگ شیشه اش طوریه که نور زیادی رو وارد چشم میکنه.

همسر من عملا یکی دو بار ازش بیشتر استفاده نکرد چون مواقعی که وارد تونل میشد یا از تونل در میومد کاملا حالت کوری بهش میداد و برای یکی دو ثانیه هیچی رو نمیدید. در حالی که با عینک آفتابی قبلی اش این مشکل رو نداره.
این ترو کار ها دو تا عینک داره برای دید شب و دید روز . همسرم با هیچ کدوم راحت نبود.

من از خریدش راضی نبودم.
خودم حس میکنم این چیزایی که تو تبلیغش میگه دروغه...
اگر اینجور بود که خب همه میومدن تروکالر میگرفتن سراسر دنیا و کلا شرکتایی مثه پلیس باید تا حالا ورشکست شده بودن.