2410
2553
عنوان

بازم حمله سگ😥😥

784 بازدید | 16 پست

⭕️ حمله سگ به یک کودک ۷ ساله در شهر تفت

📝منابع محلی: امروز یک کودک ۷ ساله در محله احمد آباد سرده در حالیکه در روبروی منزل خود مشغول بازی بود مورد حمله چند قلاده سگ قرار گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه که این مدت چه قدر اخبار حمله ی سگ ها منتشر میشه 🤔🤔🤔😐😐😐😐 عجیب نیست ؟!😐

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2456

خیلی درگیر این زبون بسته هایی استارتر تمام زورتو میزنی با تاپیکات یه جو علیه اونایی که سگ دارن یا دوسشون دارن درست کنی 

اینو بدون همون خدایی که دم ازش میزنی ازحق این زبون بسته ها نمیگذره حالا بروخوش باش که با این اخبار بیشتراز قبل میفتن به جونشون 

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
2714
به نظرم از چند مورد استفاده میکنن که یه جورایی فرهنگ حیونات خونگی مخصوصا سگها رو ریشه کن کنن بعدش هم ...

گربه موردی نیست . خوبه برکت داره . ولی تو حیاط نه تو خونه

ولی سگ واقعا مورد داره

خیلی درگیر این زبون بسته هایی استارتر تمام زورتو میزنی با تاپیکات یه جو علیه اونایی که سگ دارن یا دو ...

خود خدا مشخص کرده نجسه عزیزم

یه خبری دیدم گفتم اعلام کنم

گربه موردی نیست . خوبه برکت داره . ولی تو حیاط نه تو خونه ولی سگ واقعا مورد داره

موردداشتن یا نداشتنش دیگه به اونایی که دارن ربط داره

باشه بابا سگ بده ولی واسه اثباتش نرید سگ هار بیارید بندازین به جون مردم . سگ گردانی رو ممنوع کردین چ ...

نمیدونم چی میخوان از جون این حیوونا ادعا دارن از کجا تا کجا راه دورم نمیخواد برن کلیپای حیوان دوستی  کشور دوست و همسایه و  مسلمون  همون ترکیه رو ببینن برای روسیاهی شون کافیه 

2706