2733
2734

هسته ي خرما رو جدا كن ، يكمي آب بريز روش بعد بذارش رو بخار تا نرم شه بعد خوب چنگ بزن . يكم زعفرون و مغز گردو قاطيش كن بذار كنار. آردتو خوب سرخ كن تو روغن . بايد خيلي هم بزني كرم رنگ كه شد خرما رو باهاش مخلوط كن. نكته ش اينه كه تو اين مرحله بايد خيلي خيلي هم بزني كه قشنگ به روغن بيوفته

يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم و مي روم : آنچنان خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم . 

از رطب مصافتي هم استفاده نكني بهتره چون پوستش كلفته و مياد زير دندون

يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم و مي روم : آنچنان خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هسته ي خرما رو جدا كن ، يكمي آب بريز روش بعد بذارش رو بخار تا نرم شه بعد خوب چنگ بزن . يكم زعفرون و ...

چه آردی؟ مثلا برای یه کاسه خرما چقدر آرد باشه 

با روغن معمولی تفت بدی؟ 

2731
چه آردی؟ مثلا برای یه کاسه خرما چقدر آرد باشه  با روغن معمولی تفت بدی؟

من با آرد كيك درست ميكنم . سبكه ! خوب درمياد. هر دوليوان خرما يك ليوان يا يك و سه چهارم ليوان آرد فك كنم كافي باشه . راستش من چشمي اندازه ها رو بلدم . روغنم اگه دوست داري روغن حيواني اگه نه كه روغن معمولي