2726
عنوان

تست هوش و استعدادیابی

438 بازدید | 14 پست

پکیج ویژه استعدادیابی و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان و تشخیص مشکلات رفتاری آنان اعم از اضطراب، بیش‌فعالی و مشکلات ارتباطی و... و درمان آن با تخفیف استثنایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانم دکتر واقعا ازتون بابت درمان دخترم که مشکل اختلال یادگیری داشت ممنونم نازی واقعا بهتره همش میگه بریم پیش مهسا جون 

خانم دکتر نازی رو میتونم تو این پکیج ثبت نام کنم؟یا اینکه دوره بازی درمانیش تموم بشه بعد؟

2728
سلام خانم دکتر واقعا ازتون بابت درمان دخترم که مشکل اختلال یادگیری داشت ممنونم نازی واقعا بهتره همش ...

سلام. وقتی کاملا جلسات بازی نازی جان تموم شد میتونید بیاریدش برای استعداد یابی. ببوسیدش از طرف من ❤❤❤❤

سلام خانم دکتر واقعا ازتون بابت درمان دخترم که مشکل اختلال یادگیری داشت ممنونم نازی واقعا بهتره همش ...

چقد ضایع تبلیغ میکنین😐

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍
سلام خانم دکتر ممنونم ازتون دخترم نازی رو کی میتونم ثبت نام کنم.؟بابت زحماتتون برا نازی ممنونم خیلی ...

لطفا با کلینیک هماهنگ کنید. من از تایم های خالی مطلع نیستم.

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

سلام  من هم تعریف خانم دکتر ساداتی رو خیلی شنیدم!!!😘😘با عرض معذرت

من نگفتم ایشون دکتر بدی هستن فقط پست اون کاربر کاملا نمایشی بود🤗🤗

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍
سلام  من هم تعریف خانم دکتر ساداتی رو خیلی شنیدم!!!😘😘با عرض معذرت

سلام عزیزم

دختر من هم تقریبا همین مشکلات رو داشت به پیشنهاد یکی از دوستان بردمش پیش خانم دکتر ساداتی متخصص روانشناسی کودک برا تست استنمفورد بینه که  خانم دکتر بعد از تحلیل تست درمانشو شروع کرد و با راهکارهایی که به من و پدرش داد بعد از مدت کمی کامل مشکلش برطرف شد و العان خدا رو شکر خیلی بهتره

شماره منشی خانم دکتر برا وقت دهی شبانه روزی هم 09128398588 

و کلینیک ایشون طرف گیشا هست اگر تهران هستید ایشون بینظیرند

https://goo.gl/maps/Z36neYvjb3EsPqH4A

سلام دوستان 

من امروز زنگ زدم کلینیک خانم دکتر ساداتی برای پسرم وقت بگیرم گفتند کلینیک ایشون تو مرزداران تماس بگیرید شماره منشی خصوصی ایشون جهت رزرو وقت 09128398588

کلینیک مرزداران

44263250

2706