2726

اصلا نمیدونم چشه، ی روز خوبه بازی میکنه ی روز از صبح تا شب نق ، تا کی اینجورین؟همش امید دارم واکسن ۱۸ ماهگی بزنم بهتر شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید دندون داره در میاره 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2728

منم همینطوریه...فقطم میخوادشیربخوره....خدامنوبکشه امروزاعصابم خیلی خوردبودهولش دادم سرش خوردزمین...انقدرگریه کردم براش....اللنم خوابیده

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

کم خونی فقر آهن نداره؟ کم خونی فقر آهن در بچه های بین 1 تا 2 سال که خیلی شیر می خورند شایع است و علامتش اختلال رشد و بد خلقیه. بچه هایی که بیش از دو لیوان (0.5 لیتر) شیر مادر، خشک یا پاستوریزه در شبانه روز می خورند، اشتهاشون را به شدت از دست میدن و تمایل به غذای جامد ندارن و به خاطر افزایش نیاز بدن به آهن و کافی نبودن آهن شیر، کم خونی میگیرند.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم