2733
2734
عنوان

اونایی که کیک هاتون خوب میشه بیاید

194 بازدید | 27 پست

من همزن برقی و دستی ندارم. همیشه پودر کیک اماده گرفتم. حالا گفتم  این دفه خودم موادشو بگیرم همه چیشو درست کنم. دو تا سوال دارم یکی اینکه اگه همزن نداشته باشم پف نمیکنه  کیکم ؟؟؟ دوم هم اینکه چه آردی استفاده بشه خوبه؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مواد رو‌بریز تو‌مخلوط کن ب جا همزن 

من استفاده کردم خوب هم‌پف میکنه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731

ارد۳صفرقنادی،من حوصله همزن برقی ندارم پره هاشوجدامیکنم بادست میزنم عالی میشه

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤ 
2738

آرد سفید استفاده کن برا کیک بعد هم میتونی با چنگال هم بزنی اما یه جهت هم بزن من همیشه برا کیکم با چنگال هم میزنم خیلی هم خوب پف میکنه

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  
چی بگم؟؟؟ نفهمیدم

خودمم نفهمیدم😂

میگم پس پگین پودر نمیزنی؟ 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
آرد سفید استفاده کن برا کیک بعد هم میتونی با چنگال هم بزنی اما یه جهت هم بزن من همیشه برا کیکم با چن ...

منم پودر اماده هارو با چنگال مخلوط میکنم خیلی خوب پف مینکه.

واقعا؟؟؟ همه موادو میریزی یا فقط تخم مرغ ایناشو؟؟

اره  از اول شیر وانیل تخم‌مرغ روغن هرچی که دستور گفته میریزم   عین همزن دیگ فرقی نمیکنه بعد هم ک آرد رو‌ می‌خوام اضافه کنم که تو‌ی ی  ظرف دیگ میریزم با لیسک هم میزنم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
خودمم نفهمیدم😂 میگم پس پگین پودر نمیزنی؟ 

میگم که تا حالا خودم درست نکردم امتحان نکردم ببینم‌چطور میشه. ینی همیشه پودر کیک اماده گرفتم. خودش همه جی داره فقط شیر و تخم مرغ و روغن میخاد.

2706