2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه گلم اگه دکتر دستور بده ،مشکلی نیست...من دوهفته پیش دادم درد داشت کمی ولی خب شاید بخاطر یخورده چسب ...

مرسى عزيزم..من لوله هام بازه احتمالا چون چندوقت پيش سقط داشتم..واسه اينكه بدونن دليل سقط چيه عكس رنگى گفته بدم..سه شنبه وقتمه خداكنه بدون درد باشه

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
مرسى عزيزم..من لوله هام بازه احتمالا چون چندوقت پيش سقط داشتم..واسه اينكه بدونن دليل سقط چيه عكس رنگ ...

اها اخی...انشاللع که پس هیچی نیس اگه باز باشع فک نکنم دردداشته باشی

اها اخی...انشاللع که پس هیچی نیس اگه باز باشع فک نکنم دردداشته باشی

مرسى عزيزم..زود تموم شه بره فقط از آزمايش و اينا خسته شدم 

2738
اره والا منک خسته شدم کاشکی باردارباشم..هفت روز دیگه موعدمه....دعام کنین💗😔

ان شاالله عزيزم اصلا نااميد نشو خدا بزرگه❤️❤️

چرا نرفتی پیش دكتر یزدانی انجام بدی توی مطب دكتر پایدارشیراز

عزیزم من رفتم دكتر پایدار انجام دادم با امپول بی حسی خیلی خیلی خوب و خوش اخلاق بودن اصلا اذیت نشدم   ده دقیقه ای هم جوابمو دادن هزینشم 200 بود شمارشون برات میذارم09174769621

چرا نرفتی پیش دكتر یزدانی انجام بدی توی مطب دكتر پایدارشیراز عزیزم من رفتم دكتر پایدار انجام دادم ...

مرسى عزيزم انجام دادم عكسو واقعا درد داشت ولى زود تموم شد لطف كردى ولى من تهرانم

اره گفتم درد داره....راسی منم پریودشدم ،خیلی داغونم😭😭

اخى عزيزم ان شاالله ماه بعد..منم تو عكس رنگى مشخص شده كه رحم دوشاخ دارم و بايد عمل كنم چون باعث ميشه كه هر بار باردار ميشم سقط بشه يكبارم قبلا سقط داشتم مشخص شد دليلش اين بودم فعلا تا چند ماهى باعث دور بچه رو خط پررنگ قرمز بكشم

اخى عزيزم ان شاالله ماه بعد..منم تو عكس رنگى مشخص شده كه رحم دوشاخ دارم و بايد عمل كنم چون باعث ميشه ...

الهی عزیزم چقدر بد

انشاالله که درمان بشه وخوب بشی وزود خدا قسمتمون کنه😔

2706