1147
44

چنددروز پیش یه سوال در مورد کیست تخمدان پرسیدم یه ماما پاسخ داد جوابش زیاد بدردم نخورد دوباره مطرح کردم کاملتر ایتدفعه شاید کس دیگه پاسخ بده اما الان دو روزه جواب ندادن

سوالای مطرح شده توست کاربرارو میخوندم خیلی جالب جواب ندادن انگار یه چیزی خواستن فقط جواب داده باشن 

میگم این نی نی سایت با این همه کاربر و تبلیغاتش که از در و دیوار میریزه بهتر نیست دو سه تا متخصص زنان بزاره برای پاسخگویی به سوالات پزشکی خانما 

نظرتون چیه؟

بله گفتن بهتره به پزشک مراجعه کنین 

دستشون درد نکنه

من قبلش فکر میکردم باید به نجار مراجعه کنم😐

میرین عمل میکنین معده تونو کوچیک میکنین؟🤔🤔😐😐 من میخوام یه کلیه مو اهدا کنم، یکم جا واسه بزرگوار باز شه...😑😑🤕🤕

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
بله گفتن بهتره به پزشک مراجعه کنین  دستشون درد نکنه من قبلش فکر میکردم باید به نجار مراجعه کن ...

والا😂

آدم از استرس اینجا میپرسه خب مشخصه دکترم میریم ولی دوس داریم اینحام بپرسیم

حوابا آدمو به افق میبره

هر چی پرسیدم گفتن برو دکتر خدا خیرشون بده چون من نمیدونستم

اهای خانوم قشنگ امسالو میخام از خدای قشنگ ک تورو به مراد دلت برسونه و سال 98 کنارعشقت باشی😇😇 ...اینکه به عشقت میرسی بهترین لحظه زندگیته ک من تجربه کردم خدایا ممنون ک عشقم شده بابای بچه ام😍😍😍
1194

دروغ چرا، من ۲،۳بار پرسیدم جوابمو گرفتم

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
بله گفتن بهتره به پزشک مراجعه کنین  دستشون درد نکنه من قبلش فکر میکردم باید به نجار مراجعه کن ...

واه واقعا فک میکردی باید به نجار مراجعه کنی !

آخه شیشه بر بهتره عزیزم.نجار کمی بی تجربه تره ولی میگن شیشه بر خوبه 😉

واه واقعا فک میکردی باید به نجار مراجعه کنی ! آخه شیشه بر بهتره عزیزم.نجار کمی بی تجربه تره ولی میگ ...

😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

میرین عمل میکنین معده تونو کوچیک میکنین؟🤔🤔😐😐 من میخوام یه کلیه مو اهدا کنم، یکم جا واسه بزرگوار باز شه...😑😑🤕🤕