2726

بچه‌ها کیا کوفته شون عالی میشه؟

خوش رنگ و لعاب میشه؟

چکار میکنید وا نمیره؟ایا بدون تخم مرغم میشه درست کرد؟

لطفا بهترین طرز تهیه ای که داریدو همراه با فوت و فن هاش بگید.عکس از کوفته ی خودتون دارید هم بذارید مرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دستورش كه مشخصه، براي سس هم اگر گوجه ترش باشه خوشمزه تر ميشه، براي اينكه وا نره مهمه وقتي ميخواي هر توپو بندازي توي مايع در حال جوش و قل قل باشه، هر كدومو كه ميندازي يكم وايستا دوباره به قل قل بيافته بعد دوميو بنداز، درشم اولش نبند يكم سفت بشه بعد 

2728

تو نت طرز تهیه های مختلفو دیدم ولی میخوام شما از بهترین کوفته ای که پختین بگین

یه رستوران تو ونک هست که کوفته هاش حرف نداره از وقتی اونو خوردم دوست دارم درست کنم یه بار درست کردم اصلا مثل اون نشد.مال من یکم وا رفت ولی اون کاملا سفت بود

برنج و نميخواد نيم پز كني، فقط چند ساعت خيس كن، تخم مرغ هم نزن، آرد نخودچي يه كم بزن، سبزيش خيلي مهمه مرزه و ترخون حتما داشته باشه ، 

توي سسش يه عصاره گوشت بزن نمك كم بزن چون عصاره خودش شوره ، من توي سسش هم يه قاشق شكر ميزنم همدو سه قاشق سركه انگور ، اينطوري ملس و خوش بو ميشه ، اكه دوست داريد آلو يا گوجه سبز هم براي سسش خيلي خوبه ،

يكي از چيزايي كه خيلي مهمه براي وا نرفتن كوفته اينه كه گوشتش كم چرب باشه 

توي سسش حتما پياز داغ فراوان داشته باشه

من آبش رو جدا سرو کردم

خیییلی طعمش عالی بود 

اینو دفعه اولم بود درست میکردم،دفعه دوم واسه مهمونی تعداد زیاد درست کردم طعمش عاااالی بود آبش هم لعاب دار😋 خودم هوس کردم یهو الان😐

دستورشو از نت برداشتم سایت دو نفره 

اصلا خشک نبود داخلش فوق العاده نرم و با تکنیکایی که تو سایت گفته بود وا نرفت حتی 

تو نت طرز تهیه های مختلفو دیدم ولی میخوام شما از بهترین کوفته ای که پختین بگین یه رستوران تو ونک هس ...

از سلیت دونفره بردار 

من برداشتم عالی بود طعمش اصلا مزه سفتی و خامی نداشت توش،اولین کوفته ای که خوردم و خوشم اومد

اگه برنجو لپه رو نپزی و تخم مرغ نزنی خیلی بی مزه میشه

2706