2410
2553
عنوان

چیدمان خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 28 پست

من که کانال جهیزیه دارم کل وسایلشون کرم نباتیه ولی خودمن 7سالپیش خریدم وسایل چوبی ایناقهوه ای سوخته بود.سمت ماکه تازگیاهمه کرم گرفتن

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
اره سراسری بزن پرده رو .زیر میزم ۶ تفرس هیجی نیست....من تن کرم قهوهایی بژ طلایی شتری اینارو بیشتز دو ...

من رنگای گرمتری دوست دارم 

به نظرت طوسی روشن همراه زرشکی و یکم صورتی واسه کوسن و اینا خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم احساس میکنم نظافتشم راحت تر میشه

اره ديگه هر روز با جارو دستي اشپزخونه زيرش رو جارو ميكنم اما فرش باشه بايد هر بار جاروبرقي بكشم ميز من هشت نفره است

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

پنجره رو کور نکن ، پرده های سنگین و والان مالان دار انتخاب نکن که رفت و آمد به بالکن سخت نشه ، زیر میز باید  فرش بندازی اندازه اش هم به میزت بستگی داره 

ترکیب رنگ هم سلیقه است دیگه اگه فضات کوچیکه رنگهای خنثی و روشن انتخاب کن اگه بزرگه میتونی رنگهای تیره تر انتخاب کنی 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2456
پنجره .الان همه فقط هدفشون اینه یه خونه داشته باشن از هر طرفش نور بیاد بنظرم پرده زبرا یا شید بزن. ...

پرده زبرا و شید چون افقی باز میشن من خوشم نمیاد تو باز و بسته کردن پنجره اذیت میکنه 

من و شوهرم هیچکدوم نور زیاد دوست نداریم و اونیکی پنجره بررگه نور میده

2714
من رنگای گرمتری دوست دارم  به نظرت طوسی روشن همراه زرشکی و یکم صورتی واسه کوسن و اینا خوبه؟

خوبه ولی در کل رنگا دیگه زود دلو میزنه.‌.

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
پنجرتو کور نکن بنظرم...پردتو سرتاسر بزن بعد ب خیاط بگو قسمت در تراس رو برات قیچی کنه برای رفت و امد

مشکل اینه که به اون دیوار نیاز دارم اگه اون نباشه باید آینه و کنسولمو بزارم تو راهرو