2726
عنوان

چیدمان خونه

397 بازدید | 28 پست

بچه ها سه تا سوال دارم در مورد چیدمان خونه لطفا نظرتونو بگید. ممنون

یک اینکه ما یه دیوار داریم که دو تا پنجره به سمت حیاط داره و وسطشونم در داره واسه تراس حالا ما تصمیم گرفتیم یکی از پنجره ها رو کور کنیم از داخل و یه پرده سراسری برای اون یکی پنجره و در بزنیم به نظرتون خوب میشه؟ 

دو اینکه زیر میز نهار خوری حتما باید فرش بندازم؟ شما اگه انداختید چه اندازه ای هست و اگه میشه عکسشم بدین.

سه اینکه چه ترکیب رنگی برای فرش و مبلمان و پرده پیشنهاد میدین؟ ترجیحا سه تا رنگ باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره سراسری بزن پرده رو .زیر میزم ۶ تفرس هیجی نیست....من تن کرم قهوهایی بژ طلایی شتری اینارو بیشتز دوست دارم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
حیفه یا خونه زشت میشه؟

یه جور تقارنه به نظرم جالب نشه نور زیاد خونه رو زیباتر میکنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

عزیزم پنجره اونطوری که گفتین خوب میشه. من زیر میز ناهار خوری فرش ننداختم. بنظرم تمیز کردنش اینطوری راحت تره اگر هم بخوای بندازی باز بستگی به مدل میزت داره. مبل هم سلیقه ایه آبی. کالباسی فقط تورو خدا قهوه ای نگیر خیلی تکراریه. ..

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼
2706