2726
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 356848 بازدید | 196 پست

اگر دنبال بهترین متخصص تغذیه هستی دکتر فرزاn روشن ضمیر متخصص تغذیه اس رژیم آنلاین آردایت توی اینستا هست سایت هم داره میتونی سرچ کنی   آدرس سایت و اینستاش همینه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اضافه وزن داشتم خودم شروع کردم رژیم گرفتن و ورزش کردن اما بعد از یه مدت علاوه بر اضافه وزن مشکلات گوارشی هم پیدا کردم هیچ نصف موهامم ریخت 

دیگه نهایتا تو اینستا یه دکتر تغذیه پیدا کردم رفتم پیشش مشکلاتمم گفتم رژیم غذایی داد الان اوکی شدم خداروشکر 

این پیجش https://drkaboli.ir 

2728

من تو کرج پیش چن تا دکتر تغذیه رفتم ولی جواب نگرفتم تو نی نی سایت دیدم خیلی از دکتر صمدپور خوب میگن رفتم پیششون 40 کیلو وزن کم کردم با رژیماشون واقعا کارشون عالیه و الکی این همه ازشون خوب نمیگفتن

فقط یکم بچه ها مطبشون شلوغه خیلی مریض دارن

خانم ساناز غلامحسینی سمت آیت الله کاشانی

02144033504
بی نظیره
رژیم اصولی، آموزش، از اول تا پایان راه همراهه، من حدود دو سالی میشه وزنی که پیش ایشون کم کردم برنگشته، انقدر که با حوصله اصول رژیم و غذا خوردن رو به من یاد دادن.   

کلینیک هرا بهترین کارشناس تغذیه رو داره

من رفتم پیشش و تو تقریبا 7 ماه تونستم 20 کیلو وزن کم کنم و دیگه هم برگشت نداشت تازه نه پوستم شل شده نه ریزش مو گرفتم

بخوای میتونم ادرس سایتش رو بدم بری سر بزنیhttp://heraclinic.ir/
۶۶۹۳۳۸۶۹ - ۶۶۹۳۳۹۰۶

دکتر صمد پور هم  یه چند تا نکته منفی داره

مکمل و داروهای جانبی که تجویز می کنند خیلی گرونه  و یکم رژیمشون سخته خیلی گرسنه میشی 

ولی از نظر سواد و علم تغذیه خیلی مسلط هستند و حس خوبی میدن و جلسات بعد می تونی آن لاین بگیری  مطب نری  

من پریا قرباپور هم رفتم  خیلی سریع لاغر میشی هفته ای حداقل 3 کیلو  ولی تا تثبیت نرسی رها کنی سریع برمیگیرده 

بهترین متخصص تغذیه برای کنترل اضافه وزن بارداری و شیر دهی و دیابت بارداری به نظر من خانم دکتر ناهید زندی هستن که در مرکز ناباروری مام فعال هستن 

و به صورت انلاین هم ویزیت میکنن. من دیابت بارداری داشتم با کمک ایشون خداراشکر بدون عوارض نوزادم با وزن مناسب به دنیا امد و من هم فقط 9 کیلو وزن گرفتم در بارداری   ،اینستاگرام ایشون     behdisclinic        است

سلام 

بهتره كه سرخود دارو يا كپسولي مصرف نشه ، خصوصاً كپسولهائي كه عطاريها ميدن بيشترشون مواد مخدر دارند

پيشنهاد ميكنم با يه كارشناس تغذيه مشورت كني. من افزايش وزن و فشار خون بالا داشتم  از طريق سايت سلامتي 24 بصورت آنلاين(غيرحضوري) با خانم دكتر يوسفي مشاوره داشتم و با رژيم و ورزش تونست توي دو ماه حدود 8 كيلو كم كنم. اين رو هم بگم كه رژيم ايشون هيچ تاثيري بدي روي صورتم نداشت. 

به هرحال تصميم با خودت هست. 

فرزانه سادات شفیعی (کارشناس تغذیه رژیم درمانی)

و طب مکمل سنتی با۲۱ سال تجربه کاری

اطلاعات تماس

۰۹۱۹۵۰۰۶۸۶۵

۰۲۱۴۷۶۱۷۰۰۰

آدرس: تهران،کلینیک جراحی و درمانی بهار، بلوار مرزداران، نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی، جنب خیابان ناهید

سلام

من خودم از سایت تاپ دایت که هم روی رژیم لاغری و هم تغییر سبک زندگی کار میکنه رژیم گرفتم و خیلی هم راضیم 

خانم سپیده مهدیخانی کارشناس ارشد تغذیه هستش  هم علمیه و هم صبرو حوصله داره و در طول دوره رژیم حمایت لازم و داره

این هم شمارش 09192504133 

این هم لینک سایتش تاپ دایت

2706