2726
عنوان

مهمونی درست یک هفته بعداز جشن عروسیم

4038 بازدید | 219 پست

سلام دوستان من چهارشنبه گدشته عروسیم بود حالا امروز مادرشوهرم زنگ زده که ما جمعه ناهار همه میایم خونتون ۸نفرن به خیال خودش خیلی داره لطف میکنه برنجایی که از تالار مونده رو فریز کرده میگه برنج نزار من میارم اون برنجارو بچه ها من چیکار کنم احساس میکنم ازاونایی هستن که همش میخوان بیان همگی خونم نه که از مهمون بدم بیاد اما حداقل نمیزارن یک ماه از عروسیم بگدره ازاین رو دو سه باریم که رفتیم خونشون شوهرم هی به پدر مادرش به خواهراش میگه چرا نمیاین خونه ما پاشین بیاین دیگه شماها چیکار میکنین تو همچین شرایطی چیکارکنم که متوجه بشن هروقت خودم دعوتشون کردم بیان اخه من خودمم هزار جور کار دارم نمیتونم مدام از ۸نفر پدیرایی کنم 

اگه خونواده خودت میومدن صدنفرم باشن براشون سینه خیزمیرفتی امازورت میادب خانواده ی شوهرت😂😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

برنج تو فریزر ؟؟؟؟؟ 

اگه حس میکنی از اینایی هست که ممکنه همش اونجا پلاس شن ... بذار برنج بیاره .... شما هم به مهمونا بگید که میخواستید برنج بذارید ولی مامان جون گفتن میارن

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول باید با شوهرت صحبت کنی که خونه تازه عروس کسی نمیره. من اوایل به خنده گفتم ما رسم داریم خونه تازه عروس تا یک سال مهمونی نمیریم. قشنگ متوجه شدن منطورمو

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

وای عزیزم خوشبحالت ۸ نفر!!! 

خانواده شوهرم حدود ۳۵ الی ۴۰ نفرن. ۸ نفر ک چیزی نیس. اونام از بعد عروسیمون اومدن

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
اگه خونواده خودت میومدن صدنفرم باشن براشون سینه خیزمیرفتی امازورت میادب خانواده ی شوهرت😂😂

اره خب زورمون میاد

شوهر ک کمک نمیکنه عین ی دکور نشسته حمالیش واسه ماست

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

وااا! حالا تو بزار این یه بارو بیان ! انقدر زود قضاوت نکن، خب پسرشونه ، خوشحالن که مستقل شده دوس دارن بیان خونشون

اگه خانواده خودتم بخوان بیان خونت اینطوری جبهه میگیری !؟

واسه من ۵۲ نفرن😢😢

خود خانوادش یا با مخلفات😢😢

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40