2733
2734
عنوان

علایم بارداری

120 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من تو اقدام هستم.  امروز موعدمه ولی پریود نشدم هنوز . پریشب فقط یه بار رگه های خونی تو ترشحاتم دیدم و تمام.‌ زیر شکم مخصوصا سمت چپ و راست تیر میکشه و ول میکنه. البته سمت چپ خیلی بیشتره که احساس میکنم تو رون سمت چپم هم میزنه . یه خورده کمردرد هم دارم . یه کوچولو احساس تیر خفیف هرازگاهی تو سینه هام میکنم. ترشحاتمم ببخشید ابکی نیست غلیظ و سفته. میخواستم بدونم کسی اینجوری بوده و حامله باشه؟

ببخشید طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام ، من امروز ۲۴ سیکلم هست دیشب چند قطره ترشح قهوه ای داشتم که قطع شد تا الان ، از صبح هم پا درد دارم دیشب هم زیر دلم سمت راست تیر میکشید ... ۳ ساله تحت درمانم ناباروری ثانویه داشتیم ... الان بیشتر اضطراب اذیتم میکنه اصلا حال خوبی ندارم 

2738
سلام ، من امروز ۲۴ سیکلم هست دیشب چند قطره ترشح قهوه ای داشتم که قطع شد تا الان ، از صبح هم پا درد د ...

منم جمعه ای اینطوری بودم ۳بار به فاطله تست زدم پر رنگ تر شد و مثبتو دیشب آزمایش دادم باردارم انشاالله بارداری عزیزم اگه قطع شده فردا تست بزن

سلام ، من امروز ۲۴ سیکلم هست دیشب چند قطره ترشح قهوه ای داشتم که قطع شد تا الان ، از صبح هم پا درد د ...

انشاالله که بارداری عزیزم . واسه ارامشت صلوات میفرستم. اضطراب خودش باعث مشکل میشه

منم اصلا موعودم نبود زدم من روز ۱۴سیکلم بود بیبی زدم البته من پریودام نامنظمه 

مطمئنی روز ۱۴ سیکل بوده چون اون روزها تازه تخمک گذاری انجام میشه ... احتمالا به خاطر نامنظم بودن دوره هاتون زمان شما تفاوت داشته ، دوره های من منظم ۲۸ روزه هست ... فکر نکنم الان نشون بده باید تا هفته دیگه صبر کنم که با این استرس و اضطراب اگر زنده بمونم خوبه

2706