2737
2734

از دکترت بپرس عزیزم

بستگی به شرایطت داره و موقعیت جفت

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا من یکی و میشناسم تهران دانشجو بود خونشون اراک بود..بعد تو بارداری از اول تا ماه آخر با اتوبوس این مسیر و میرفت و میومد

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

خطر داره. اگه وسط راه کیسه آبت پاره شد چکار میخوای کنی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

عزیزم من36هفته زایمان کردم کیسه ابم بی دلیل سوراخ شد خطرداره بنظرم نری بهتره

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

مامان من وقتی منو باردار بود روزی 2ساعت سوار اتوبوس بود تا برسه محل کارش و برگرده خداروشکر ک سالمم.خخخ.من باردار نیستم اما ب نظرم دکترا فقط ادمو میترسونن وگرن اینهمه ادم با شکم حامله کلی کار کردن و اینور اونور رفتن هیچیشون نشده.لذت ببر از این دوران

2738

من پدر بزرگم فوت شد ٣-٤ ساعت راهه بابام گفت راضي نيستم بياي

عمه ها و عموهامم همه گفتن نيا خداي نكرده برات اتفاقي نيفته ما راضي نيستيم

شوهرم با مادرشوهرم امروز ميرن واسه مراسم و فردا برميگردن

اگه واجب نيست به نظرم نرو

خدايا خودت حافظ پسرم باش