2733
2734

سلام شب بخیر

لوازم آرایش چه مارکی ایرانی هست وقیمتش مناسبه که اصل باشه؟؟؟؟تو این گرونی که نمی تونیم اصل خارجی استفاده کنیم!!

مای ایرانی هست؟؟؟لوازم آرایشیش  تکمیله؟

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️

من کرم پودر کنسی دارم..بهترینه عالیه

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ایرانیه؟اصله؟چند قیمت؟

اره ماله ایرانه..چند ماه پیش خریدم ۳۵..ن بعدش جوش میزنم و میماسه.پوستم تقریبا چربه

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

خیلی زیادن منم زیاد اسماشونو بلد نیستم فقط یه ریمل اسنس دارم که میدونم ایرانیه و حرف نداره

مای فکر کنم بیشتر کرم پودر و پرایمر ورژ باشه قبلا که خیلی بد بود کرم هاش ولی الان انگار پیشرفت کرده

خیلی زیادن منم زیاد اسماشونو بلد نیستم فقط یه ریمل اسنس دارم که میدونم ایرانیه و حرف نداره مای فکر ...

اره ضد آفتابش عالیه رژشو  هم دارم

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️

استارتر اگه ایرانی باشه که اصل و فرع نداره عزیزم..

اون مارکای خارجیه که اصلش تو ایران زیاد پیدا نمیشه و فیک و جای اصل میدن دست مردم  

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706