2733
2734

چند دوره مصرف کردید و مشکلتون چی بود؟؟

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

این دارویی که گفتی برایچی خوبه؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
این دارویی که گفتی برایچی خوبه؟؟

برای افرادی ک تنبلی تخمدان دارن

ضعف جنسی و نازایی دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای افرادی ک تنبلی تخمدان دارن ضعف جنسی و نازایی دارن

من خودم تا حالا دارو گیاهی مصرف نکردم ،دختر دایی ام الان چندین ساله تنبلی تخمدن داره اونم دنبال یه دارو گیاهی هستش برای همین پرسیدم ،امیدوارم دوستان جواب بدن

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731
من خودم تا حالا دارو گیاهی مصرف نکردم ،دختر دایی ام الان چندین ساله تنبلی تخمدن داره اونم دنبال یه د ...

ممنون عزیزم

من خوردم عجییییب تغییر کردم دوماه بود تخمک گذاری نداشتم الان دوماهه که سر وقت تخمکگذاریم انجام میشه

شما هم از 7 تا 14 قاعدگی میخورید؟

باردار شدید؟

تنبلی تخمدان دارید؟؟

شما هم از 7 تا 14 قاعدگی میخورید؟ باردار شدید؟ تنبلی تخمدان دارید؟؟

بله از روز هفت تا ۱۴ خوردم دوماه مصرف کردم هنوز باردار نشدم الانم نمیددنم باردارم یا نه اما من قبلا تخمکگذاریم‌سر وقت بود اما دوماه پت سر هم‌اصلا کیت هام دو خط نمیشد تا اینکه باه (جرجیر) خوردم ماه بعدش نه ماه دومش دوباره تخمکگذاری هام درست شد عزیزم من مشکل خاصی نداشتم فقط نمیدونم مرا اینحوری شدم اگر هم حامله نمیشم بخاطر اسپرم های همسرم هستش هم تعدادشون کمه هم حرکتشون مشکل داره

خدایا هع😏
2738
بله از روز هفت تا ۱۴ خوردم دوماه مصرف کردم هنوز باردار نشدم الانم نمیددنم باردارم یا نه اما من قبلا ...

ممنون گلم از اطلاعاتت ان شالله زودی مادر بشی

اگر باردار بودی خبربده منم امیدوارم شم ب این دارو

برای افرادی ک تنبلی تخمدان دارن ضعف جنسی و نازایی دارن

سلام در مورد باه زنان ميخوندم به تاپيك شما رسيدم ديدم استفاده ميكردي و الان بارداري

عزيزم با استفاده باه باردار شدي؟؟؟چند وقت استفاده كردي؟

منم استفاده کردم واقعا تخمک گذاریم خیلی قوی شده بود ولی باردار نشدم من قبلا تو سونویی که انجام داده بودم هیچ مشکلی نداشتم دکترم بهم گفته باید برم عکس رنگی بندازم که بدونم مشکلم چیه که فعلا نرفتم

سلام در مورد باه زنان ميخوندم به تاپيك شما رسيدم ديدم استفاده ميكردي و الان بارداري عزيزم با استفاد ...

من دوماه استفاده کردم

البته ماه دومی ک استفاده کردم کنارش لتروزول و امپول اچ سی جی هم زدم و از روز اول تا 14 پریودی چایی نخوردم و فقط دمنوش دارچین خوردم

منم استفاده کردم واقعا تخمک گذاریم خیلی قوی شده بود ولی باردار نشدم من قبلا تو سونویی که انجام داده ...

ان شالله ب حق این شبهای عزیز شماهم بزودی باردار بشی عزیزم

2706