2733
2739

من یه دوست دارم این هر سری پیام میده بریم بیرون بعد از ۱۰ بار امروز گفتم باشه بریم بعد دوست پسرش زنگ زد بهش که چرا صبح بهم نگفتی داری میری بیرون و از این حرفا و این شد یه دعوای حسابی  بعدش پسره به دوستم زنگ زد دوستمم ج نداد دوستم گفت بریم شرکتشون از من اصرار که میخوام برم خونه از اون انکار که همرام بیا خلاصه ما رفتیم و رفت پیش پسره و من نزدیک نرفتم دیگه اخرش اومد با پسره پسره گفت تو رابطه ما دخالت نکن و از این حرفا 😐من خیلی ناراحت شدم اصلا نمیدونستم چی باید بگم خیلی بد بود الانم خییییلیی ناراحتم

مَن هِدیه خُدام❤😍دَس خوش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخاطر اینکه پسره اشتی کنه دروغ گفته 😐

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی بر می آید ، یک مرد ضعیف خواهد گفت او یک زن پرمدعاست•••          آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما می‌شود . باورهای قدرتمند براحساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارد، اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس ، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمیتواند به شما کمک کند••• قانون زندگی قانون باورهاست•••
2738
2706