2726

لانه گزيني!

يك روز بعد از موعد☺️

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حداقل یک روز بعد از تاخیر پریود احتمالا نشون بده ولی بعضیا تا ۵روز تاخیرم نشون نمیده بی بی دیر جواب میده باید موعد بگزره ولی ازمایش خونو میگند ۱۰روز بعد از لقاح نشون میده

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728
حداقل یک روز بعد از تاخیر پریود احتمالا نشون بده ولی بعضیا تا ۵روز تاخیرم نشون نمیده بی بی دیر جواب ...

الان سه روز به موعدم مونده ولی گلاب به روتون رفتم دسشویی چند قطره خون خیلی شفاف تو دستمان دیدم، معمولا اول لک های تیره دارم... چند روز هم هست سرمای بدی خوردم ودارو مصرف می‌کنم گفتم اگه خبری باشه دیگه دارو نخورم🤭

دستمو ول نکن🤲🏻