2726
عنوان

شماهم مثل من غصه ی خونوادتون و زیاد میخورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 34 پست

پدرم وضعش خوبه ولی به مادرم نمیده میگه پولارو خراب میکنی، درصورتی که طفلی فقط برای بچه های ما لباس ووسایل میخره، من که از بس غصه شونو خردم افسردگی گرفتم ولی دردم میاد  کسی نمیبینه 

خدایا شکرت🌹
عزیزم خدا بیامرزتشون و بهت صبر بده

ممنون 

تاپیک اخرمو بخونی میفهمی چقدر بفکرشون بودم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی غصه شونو میخوردم همیشه

حالام که بابام این مریضیه سخت رو گرفته و دکترا از درمانش نا امیدن میخوام بمیرم 

خیلی دلم غصه داره

هر کی این پستو میبینه اگه دوست داشت براش دعا کنه خدا یه کم دیگه بهش فرصت زندگی بده

2728
کلا دختر که باشی غصه خور پدر و مادرتی

نه بابا به دختر پسر بودن نيس به مسئوليت پذيريه

شوهر من دوتا خواهر داره سه تا داداش هيچ كدوم اصلا عين به خيالشون نيس جز شوهر من همش غصه اشونو ميخوره بعضى موقع ها هر چى ميگه بقيه بهش ميخندن اصلا نميفهمن كه نگران اينده خانواده است

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من فکره مامانم هستم که پیر شده مریض شده ولی هنوز فک و فامیلش میان 15 روز میمونن میخورن و میخابن این ...

ای واای ...مادربزرگتون زمین گیرهستن درسته....چ خاله ی واقعاا..خاله و داییای منم همینطور بودن  الان مامانم داغونه کمر و گردن و دست و پاهاش...عمل باید بشه اونم عمل سخت ک ریسک خیلی بالایی داره هزارتا دردو مرض گرفته مامانم  😢😢... فقط بخاطر همین بی مسئولیتی بقیه ...

حالا مامان شما هم مادربزرگتون و نگه میداره دیگه  مهمون سرش اوارشدن چ صیغه ایه...حالم بخم میخوره از ادمای اینمدلی ...اعصابم خورد شد واقعااا

ب نفسهای پاکتون با ذکر یک صلواات شدیدااا نیااازمندم 

بچه ای که به فکر پدر مادرش نباشه که نامرد روزگار.. ولی به فکر پدر مادر بودن با به فکر خانواده بودن فرق میکنه..

منم به فکر پدر مادرمم اگر برادرام مشکلی داشته باشن غصه میخورم ولی شوهرم نود درصد فکر و خیالش پیش خانواده شه کافیه بدی کنن ناراحت شم خودشو برای اونا میکشه و طرفداری اونارو میکنه حتی حق با من هم باشه باز طرف اوناست..نه تنها فکر غم و غصه فکر بچه های خواهر برادرش پول جمع کردن یا نکردن پیشرفت کردن یا نکردن و.. رو هم میکنه.. الان مدتیه شبا دیر میاد خونه چون داماداشون دنبال ملک هستن همش از کار میاد میره باهاشون بنگاه و دنبال زمین و.. همشون با ما همسایه ان جز یکیشون که چند روز پیش زنگ زده بود از خوب نبودن کار تولیدی شوهرش درد و دل میکرد اینم میگفت خونه و کارگاهتون رو بیارید محل ما .. خواهرا و زن منم کمکتون میکنن.. انقدر بدم اومد.. من حامله چه کمکی با یه بچه کوچیک دیگه.. اینا کمن اونم بیاد..بهش میگم موقع خوشی زنگ نمیزنن موقع گرفتاری مارو میشناسن..اصلا گوش نمیده.. این به فکر خانواده بودن ظلم کردن به همسر و بچه هاست..این خیلی بده..

منم خیلی غصه شونو میخوردم همیشه حالام که بابام این مریضیه سخت رو گرفته و دکترا از درمانش نا امیدن م ...

براشون صلوات فرستادم عزیزم ان شاالله خدا طول عمرشون بده 😔

ب نفسهای پاکتون با ذکر یک صلواات شدیدااا نیااازمندم 
واااای من من من خییییلی غصشونو میخورم تا به یاد دارم بنده خداها قرض و قسط دارن 😔😔😔 غصه داداش سربا ...

خدا نگه دار داداشت باش درست مثل خونواده ی من همش قسط و وام بخاطر ما بچه ها جهزیه  و سیسمونی و عروسی گرفتن و هزار جور بدبختی دیگه نگم واست درد و دلم خیلی زیاده

2706