2733
2734

وقتی میبینم بابام تو فکره دست و بالش خالیه میخوام از شدت غصه بمیرم وقتی میبینم میره تو خودش و کم حرف دلم اتیش میگیره وقتی میبینم بابام ومادرم همش از خودشون بخاطر ما بچه ها میگذرن میخوام دیوونه بشم 

منم اینطوریم بیشتر ازاین میسوزم کاری ازدستم برنمیاد

الان ارث مادرم را کشیدن بالا خودمو کشتم ولی مادرم گوش نداد و رفت حق وکالت داد وصع مالی خودش واینده اش افتضاحه

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من فکره مامانم هستم که پیر شده مریض شده ولی هنوز فک و فامیلش میان 15 روز میمونن میخورن و میخابن این بشوره و بپزه بذاره جلوشون، مادربزرگمم صبح تا شب فحش میده و خودشو کثیف میکنه پیشه مادرمه خالم حاضر نیست کمک کنه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2738

منم همیشه این احساس مسئولیتو داشتم نسبت به خونوادم 

اما دریغ دیگه نیستن 😭

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
آره خیلی.ما تنها نکته مثبت همینه که نیاز مالی نراره و در تنگنا نیست ولی در مورد داداشام و وضع شغل و ...

دقیقا تک‌دختری سخته 

خیلی مسئولیتا رو شونته و ....

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
2706