1428
1389

وقتی میبینم بابام تو فکره دست و بالش خالیه میخوام از شدت غصه بمیرم وقتی میبینم میره تو خودش و کم حرف دلم اتیش میگیره وقتی میبینم بابام ومادرم همش از خودشون بخاطر ما بچه ها میگذرن میخوام دیوونه بشم 

منم اینطوریم بیشتر ازاین میسوزم کاری ازدستم برنمیاد

الان ارث مادرم را کشیدن بالا خودمو کشتم ولی مادرم گوش نداد و رفت حق وکالت داد وصع مالی خودش واینده اش افتضاحه

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

آره خیلی.ما تنها نکته مثبت همینه که نیاز مالی نراره و در تنگنا نیست ولی در مورد داداشام و وضع شغل و اینجور چیزا غصه میخورم.وقتی تک دخترم باشی هر چی باره رو شونته

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من فکره مامانم هستم که پیر شده مریض شده ولی هنوز فک و فامیلش میان 15 روز میمونن میخورن و میخابن این بشوره و بپزه بذاره جلوشون، مادربزرگمم صبح تا شب فحش میده و خودشو کثیف میکنه پیشه مادرمه خالم حاضر نیست کمک کنه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
1394
آره خیلی.ما تنها نکته مثبت همینه که نیاز مالی نراره و در تنگنا نیست ولی در مورد داداشام و وضع شغل و ...

دقیقا تک‌دختری سخته 

خیلی مسئولیتا رو شونته و ....

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)

وااای منکه انقد غصه خانوادمو میخورم که دیگه خل شدم خداروشکر مشکلیم ندارنا ولی حرصای الکی میزنم دیگه😥

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....
1427

پدرم وضعش خوبه ولی به مادرم نمیده میگه پولارو خراب میکنی، درصورتی که طفلی فقط برای بچه های ما لباس ووسایل میخره، من که از بس غصه شونو خردم افسردگی گرفتم ولی دردم میاد  کسی نمیبینه 

خدا جون هزاران بار شکرت برای بغل گرفتن دختر نازم
عزیزم خدا بیامرزتشون و بهت صبر بده

ممنون 

تاپیک اخرمو بخونی میفهمی چقدر بفکرشون بودم 

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢

منم خیلی غصه شونو میخوردم همیشه

حالام که بابام این مریضیه سخت رو گرفته و دکترا از درمانش نا امیدن میخوام بمیرم 

خیلی دلم غصه داره

هر کی این پستو میبینه اگه دوست داشت براش دعا کنه خدا یه کم دیگه بهش فرصت زندگی بده

کلا دختر که باشی غصه خور پدر و مادرتی

نه بابا به دختر پسر بودن نيس به مسئوليت پذيريه

شوهر من دوتا خواهر داره سه تا داداش هيچ كدوم اصلا عين به خيالشون نيس جز شوهر من همش غصه اشونو ميخوره بعضى موقع ها هر چى ميگه بقيه بهش ميخندن اصلا نميفهمن كه نگران اينده خانواده است

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 
1331