2737
2734
عنوان

کاشت‌ناخن،غسل

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 43 پست
جدی؟ من فکر نمیکردم کاشت مژه هم ایراد داشته باشه. چسب میزنن؟

اره دیگه لعنتی چسب میزنن اون چسب روی مژه مانع غسل و وضوئه😡

حالا شاید علم پیشرفت کنخ یه جور دیگه بکارن من اولین نفر میرم😍😍😍😍😍😍

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
شاید منظورش این بچه معصوم پاک بدون غسل ناپاک هستیم  حیف ادم بچش می خواد شیر بده یا غذا براش در ...

من از لحاظ پزشکیو گفتم از لحاظ دینی و بدن پاک و اینهارو اطلاعی ندارم

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این احکام اولیه است همه مراجع عظام نظر مشترک دارن 

من در مورد نوع احکام صحبتی نکردم که همه یکی هست یا نه از نظر مراجع ،مرجع تقلید هر کسی به راحتی میتونه جواب این سوال ها رو بده ، بدون کوچیکترین بحثی 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2728
اره دیگه لعنتی چسب میزنن اون چسب روی مژه مانع غسل و وضوئه😡 حالا شاید علم پیشرفت کنخ یه جور دیگه بک ...

مثل کاشت موی سر، از ریشه بکارن خوبه😁😁 منم با خودت ببر

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
کاشت ناخن ربطی به شیر دهی نداره ولی غسل و وضو نمیشه گرفت یعنی صحیح نیست من خودم ناخن کار بودم تحقیق ...

عزیزم ربطش به شیر دهی همینه که با بدنی که غسل بهش واجب میشه و غسل درصورت کاشت ناخن صحیح نیست،پس خانم باهمون بدنی که کثیفه میخواد به بچه شیر بده واین،خوب نیست وروی بچه،تاثیر میزاره چون موقع شیر دادن بدن پاک نبوده

وقتی خودت میدونی از نظر مذهبی حکمش چیه و نمیخوای انجام بدی دلیل این تاپیک زدن را نمیفهمم هرکسی یه روشی برا زندگی داره نظرات متفاوته و پرسیدن این مسایل درست نیست چون شخصیه

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
2738
من در مورد نوع احکام صحبتی نکردم که همه یکی هست یا نه از نظر مراجع ،مرجع تقلید هر کسی به راحتی میتون ...

پست بنده یک بار دیگه با تامل بخونید 

مراجع در این جور مسائل نظر مشترک دارن 

چون حکم اولیه وصحت قبولی وضو این که مانع نباشه همه مراجع دراین باره هم نظر هستن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
عزیزم ربطش به شیر دهی همینه که با بدنی که غسل بهش واجب میشه و غسل درصورت کاشت ناخن صحیح نیست،پس خانم ...

من در این باره اطلاعی ندارم باید از مرجعشون بپرسن اگه واسشون مهمه من فقط پزشکیشو میدونم

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼
مثل کاشت موی سر، از ریشه بکارن خوبه😁😁 منم با خودت ببر

حالا بزار پیشرفت کنن خبرت میکنم😂😂😂😂😂

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2706