2726
عنوان

کاشت‌ناخن،غسل

307 بازدید | 43 پست

خیلی‌دوس‌دارم‌ناخن‌بکارم،ناخن‌خودم‌خیلی‌شکننده‌ست،ولی‌غسل‌نمیاد،بچه‌شیر‌میدم،شماهایی‌که‌ناخن‌کاشتید،چطور‌غسل‌میکنید‌،چطور‌به‌بچه‌هاتون‌شیر‌میدید

کاشت ناخن ربطی به شیر دهی نداره ولی غسل و وضو نمیشه گرفت یعنی صحیح نیست من خودم ناخن کار بودم تحقیق زیادی کردم تا بتونم به مشتری هام جواب درست بدم

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غسل و وضو که نداره بی تعارف و سر خودمونو گول مالیدن

ولی برای بچه فک کنم یکم باید بزاری بزرگتر شه خدایی نکرده خط نیفته بهش

منم عاشق کاشت مژه بودم

از هرکی پرسیدم گفتن در اولین فرصت باید مانع غسل و وضو رو برداشت

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2728

ای نوع نوشتار مد شده تو سایت اسی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
کاشت ناخن ربطی به شیر دهی نداره ولی غسل و وضو نمیشه گرفت یعنی صحیح نیست من خودم ناخن کار بودم تحقیق ...

گمونم از این نظر شیردهی رو مطرح کردن که میگن بدن مادر باید پاک باشه وقتی بچه شیر میخوره

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
غسل و وضو که نداره بی تعارف و سر خودمونو گول مالیدن ولی برای بچه فک کنم یکم باید بزاری بزرگتر شه خد ...

جدی؟ من فکر نمیکردم کاشت مژه هم ایراد داشته باشه. چسب میزنن؟

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
کاشت ناخن ربطی به شیر دهی نداره ولی غسل و وضو نمیشه گرفت یعنی صحیح نیست من خودم ناخن کار بودم تحقیق ...

شاید منظورش این بچه معصوم پاک بدون غسل ناپاک هستیم 

حیف ادم بچش می خواد شیر بده یا غذا براش درست کنه بااین حالات باشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
بهترین پاسخ شما رو مرجع تقلیدت میتونه بگه ، اینجا به جز بحث بین کاربرا هیچ نتیجه ای نداره

این احکام اولیه است همه مراجع عظام نظر مشترک دارن 

گمونم از این نظر شیردهی رو مطرح کردن که میگن بدن مادر باید پاک باشه وقتی بچه شیر میخوره

من از لحاظ علمی گفتم مشکلی تو شیر دادن نداره ولی از لحاظ دینی رو نمیدونم چون خودم معتقد نیستم  فقط غسل و وضو رو تحقیق کردم

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

کاش ت ناخن  گاهی ممکنه  باعث ایجاد قارچ و عفونت  بشه که چون این  قارچ امکان  ورود  به بدن رو از منافذ روی ناخن داره  توی دوران  بارداری و  شیردهی میگن  بهتره  نکارین و لی از نظر مسایل  اعتقادی نمیتونم  بگم  چون خودم خیلی معتقد به این جور موارد یعنی اداب مخصوص غسل و اینا نیستم  و با لاکم وضو میگیرم 

خدایا کمکم کن
گناه‌نداره‌غسل‌گردنت‌باشه‌به‌بچه‌شیر‌بدی،رو‌بچه‌تاثیر‌بد‌نمیذاره

خوب مادر وقتی می خواد شیر بده وضو وغسل داشته باشه قطعا تاثیر معنوی خواهد داشت 

2706