2410
2553
عنوان

رنگ مو گياهي

107 بازدید | 10 پست

سلام

دوستان كسي هست كه تو سه ماه دوم بارداري از رنگ موي گياهي استفاده كرده باشه؟

من رنگ گياهي آماده حنا پارس رو گرفتم

كه فقط با آب داغ مخلوط ميشه 

از كارخونه توليد كننده اش هم سوال كردم گفتن غير از سه ماه اول اشكالي نداره و كاملا طبيعيه

نظر شما چيه؟

من خودم رنگ گیاهیcolorsoinهمیشه میزارم،قیمتش۹۰محصول فرانسه،درصد آمونیاک صفر،بهترین رنگ گیاهی تو دنیاست،تمام بارداریتم میتونی بذاری،کاملا بی ضرره،بسیار عالی ،براق،موهارو نرم میکنه و موندگار و شیک،هر کی میبینه میرسه رنگ موت چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام . من رنگ ابریشم میزنم از مشاورشون هم که پرسیدم گفت کاملا گیاهی و ضرر نداره برای بارداری .  ...

هیچ ماست فروشی نمیگه ماستم ترشه😆😆

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2714
سلام رنگ ابريشم اسم ماركشه؟ شما تو بارداري استفاده كرديد؟ از كجا ميخريد؟

سلام بله اسمش ابریشم هست . عطاری خریدم  . من نه برای بارداری . دوست ندارم رنگ شیمیایی رو موهامو خراب میکرد چشمامم میسوخت ولی از دوستام گرفت برای بارداری 

روی جعبه رنگ این شماره هست برای مشاوره خودتون زنگ بزنید کامل بپرسید 09900373400