2726
عنوان

مادرشوهرمو ضایع کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 35 پست
مگه شوهرت وپدرشوهرت شریکن؟

اره باهم کار میکنن ولی پولو تقسیم نمیکنن همینجوری الکی خرج میکنن اونا دارن با این خرجی طلا میخرن واسه عروسشونو ....ولی ما هیچ خرجی نداریم.جدا هم نمیشن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

اگه شریک هستین خب قرار بزارید نوبتی درست کنید یه روز شما یه روز مادر شوهرت 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا منم جای شما بودم لجم میگرفت یادمه برادرشوهر مجردم اون روز میخواست بره شهر دیگه واسه تو راهش غذ ...

منم بچم بقلیه بقران از کمر درد باید بمیرم و زنده بشم تا کارامو بکنم بس که همش بغلمه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
قربونت برم شرتیطمو نمیدونی جام نیستی ببینی چی میکشم من نمیتونم زیره بار زور برم ما شریکیم اون ولی چی ...

ووووای،چقدبد.خداروهزارمرتبه شکرشوهرمنم باباباش وداداشش شریک بودن.اماقبل ازدواج یه کاردیگ شروع کرد.خداروشکر.والاالان بدبخت بودم.البته همیشه بهش میگم اگ کارتوعوض نمیکردی من بهت جواب نمیدادم.خخخ تخریبش کردم. بیچاره رو

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
2728
اگه شریک هستین خب قرار بزارید نوبتی درست کنید یه روز شما یه روز مادر شوهرت 

خب نمیزارن دیگ منم نمیتونم حرفی بزنم تا اخر عمر سرکوفت میزنن.اونم هی از زیرش در میره گیر نیستا تازه ۵۰سالشه انگاری دختر ۱۴ساله میخواست از زیرش در بره ولی یه دعوا راه انداختم  ضایع شد اومد خونش غذادرست کرد

این غذا گذاشتن برای بیرون خیلی سخته از اول کاشکی گردن نمیگرفتی الانم لجبازی بشه سخته .مثلا تقسیم کنید یا بگو من اندازه نمیزارم میگه یا کم میزاری یا زیاد وسایلو میارم شپا بپز 

اره باهم کار میکنن ولی پولو تقسیم نمیکنن همینجوری الکی خرج میکنن اونا دارن با این خرجی طلا میخرن واس ...

چی هس شغلشون.چقدددددبد؟

ووووای،چقدبد.خداروهزارمرتبه شکرشوهرمنم باباباش وداداشش شریک بودن.اماقبل ازدواج یه کاردیگ شروع کرد.خد ...

بهترین کارو کردی منم تو یه نقشه هستم همین کارو کنم

چی هس شغلشون.چقدددددبد؟

کشاورزی .انبار علوفه هم دارن.ولی تماااام کارارو بخدا شوهرمن میکنه باباش بی سواده.داداششم خیلی ساده و شیش میزنه

این غذا گذاشتن برای بیرون خیلی سخته از اول کاشکی گردن نمیگرفتی الانم لجبازی بشه سخته .مثلا تقسیم کنی ...

انداختم گردن مادرش دیگ به من چه همه خرجا واسه اونه حمالیش واسه من باشه

کشاورزی .انبار علوفه هم دارن.ولی تماااام کارارو بخدا شوهرمن میکنه باباش بی سواده.داداششم خیلی ساده و ...

وووای،چقدبده شغلش کارسختیه.

ای بابا منم از اون مادرشدهرا دارم .سالمه ولی از زیر کار در میره همش خودشو میزنه به مریضی الکی

دقیییییییقا مادرشوهر منم همینجوره ینی یه اهنگ بزارن دوروز میرقصه ها ولی تا کار میشه یا پاش فلج میشه با چشمش کور

عزیزم تقصیر خودته ک از اول قبول کردی من مادر شوهرم اینا طبقه بالا بنایی داشتن ما طبقه پایین هستیم ما ...

من نمیخواستم قبول کنم تا میگفتن کترگر ساعت ۶صبح میرفت یه شهر دیگه دندون پزشکی .نبود که بخواد درست کنه 

من جریانو نمی‌دونم. ولی روزی که کارگر دارن از قبلش یه برنامه برای خودت بچین . 

عزیزم یه دفعه ای میشه بعدم من بایه بچه کوچیک چطور وایسم غذادرست کردن با بچه  بابا من همش  ۱۸سالمه یه غلطی کردم ازدواج کردم قرار نیست که فک کنن ۵۰سالمه.

بعدشم مادرش بره پی خوش گذرونیش

دقیییییییقا مادرشوهر منم همینجوره ینی یه اهنگ بزارن دوروز میرقصه ها ولی تا کار میشه یا پاش فلج میشه ...

😅😅موافقم .من کارشوهرم با اونا یکیه .خودشو میزنه موش مردگی یا میره خونه دخترش هفته هفته میمونه .من که راصی نیستم چون حمال شدم .فقط خدا کمکم کنه

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
2706