1147
648
عنوان

مادرشوهرمو ضایع کردم

529 بازدید | 35 پست

تایپیک قبلم هست که باشوهرم دعوام شد سره غذاپختن و غذامو ریخت دور چون هرچی کارگر دارن میندازن گردن من و از بیرون هم نمیگیرن مادرشوهرمم به بهونه های مختلف میره اون روز دکتر.دیروز به دعوا کشیدم و قهربودیم تا شب همش با کنایه باهم حرف میزدیمو حتی میخواستم برم خونه بابام که دیدم شوهرم هی داره کوتاه میاد .بعد رفته بود بیرون شب قبل اومدنش پدر شوهرم اومد گفت غذا درست نکردی گفتم نع هیچی تو خونه نداشتم گفت ولی شوهرت مگیه بچه نزاشت گفتم اون که دیگ عادی شده اولین دلیلمه.و گفت به مامانش زنگ زده بیاین غذادرست کنین بچه نمیزاره غذادرست کنه زنم.و ما میخواستیم بمونیم بعد دکتر خونه دخترم.گفتم یه تیکه غذادرست کردن چیزی نیست من بچه نزاشت و چیزیم تو خونه نبود .

امروز کارگر دارن و مادرش ضایع شد و نتونست این بار از زیز کار در بره ناهار پخت فک کنم داره میترکه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
ديروز نصفه خوندم زيادمتوجه نشده بودم

واقعا این نی نی سایت خیلی راهنمایی های خوبی به ادم میده.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1157
بابا یه ابگوشت بذارین تو زودپز انقدر بحث درست نکنین    

قربونت برم شرتیطمو نمیدونی جام نیستی ببینی چی میکشم من نمیتونم زیره بار زور برم ما شریکیم اون ولی چیزیم به ما نمیرسه همه خرجا واسه اوناس بعد حمالیشم برا منو شوهرم 

ای بابا منم از اون مادرشدهرا دارم .سالمه ولی از زیر کار در میره همش خودشو میزنه به مریضی الکی

همسرم تو قشنگ ترین هدیه خدایی عاشقانه میپرسمت.خدایا آرزوی دلمون رو برآورده کن دلمون یه دلخوشی میخواد.معجزه کن خدا‌جونم‌.
بابا یه ابگوشت بذارین تو زودپز انقدر بحث درست نکنین    

گوشت ازکجابااین گرونی.   خخخ

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم....تیکرتولددخترای نازمه😍😘 باتفاوت سنی سه سال
8

😑

بیچاره فرهاد بیچاره شیرین بیچاره من با این حال غمگین بیچاره لیلی بیچاره مجنون بیچاره من ک دادم ب‌پات جون دیگ این رابطه درحال فروپاشیه دوسه روز بی خبری اسمش فراموشیه.... برای همه جوونا دعا کنید خوش بخت شن برامنم دعا کنید انشالله هرچی صلاحه برام‌پیش بیاد خوش بخت و اخر عاقبت بشم‌‌😘😙

والا منم جای شما بودم لجم میگرفت

یادمه برادرشوهر مجردم اون روز میخواست بره شهر دیگه واسه تو راهش غذا میخواست،،،،،منم بچم چند ماهه بود فقط،،،فقط گریه میکرد،،،،،،خواهر عفریتش که بچش چندساله بود نشسته بود بچش هم تو بغلش،،،،بچه منو نه کسی نگه داشت نه اومدن غذا آماده کنن نامردا

1103
مگه شوهرت وپدرشوهرت شریکن؟

اره باهم کار میکنن ولی پولو تقسیم نمیکنن همینجوری الکی خرج میکنن اونا دارن با این خرجی طلا میخرن واسه عروسشونو ....ولی ما هیچ خرجی نداریم.جدا هم نمیشن

اگه شریک هستین خب قرار بزارید نوبتی درست کنید یه روز شما یه روز مادر شوهرت 

خوهرای گلم میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلات زندگیم و اینکه خداوند به زودی یه فرزند سالم بهم هدیه کنه 🌹شاید به حرمت نفس گرم شما پیش خدا تو زندگیم یه معجزه شد🌹🌹🌹🌹               خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که بهم دادی و گاهی قدر نمیدونم اما مطمئنم به زودی معجزتو نشونم میدی                  رَبّ لا تَذرنی فَرداً وَ اَنتَ خیرُالوارثین🌹
والا منم جای شما بودم لجم میگرفت یادمه برادرشوهر مجردم اون روز میخواست بره شهر دیگه واسه تو راهش غذ ...

منم بچم بقلیه بقران از کمر درد باید بمیرم و زنده بشم تا کارامو بکنم بس که همش بغلمه

قربونت برم شرتیطمو نمیدونی جام نیستی ببینی چی میکشم من نمیتونم زیره بار زور برم ما شریکیم اون ولی چی ...

ووووای،چقدبد.خداروهزارمرتبه شکرشوهرمنم باباباش وداداشش شریک بودن.اماقبل ازدواج یه کاردیگ شروع کرد.خداروشکر.والاالان بدبخت بودم.البته همیشه بهش میگم اگ کارتوعوض نمیکردی من بهت جواب نمیدادم.خخخ تخریبش کردم. بیچاره رو

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم....تیکرتولددخترای نازمه😍😘 باتفاوت سنی سه سال
اگه شریک هستین خب قرار بزارید نوبتی درست کنید یه روز شما یه روز مادر شوهرت 

خب نمیزارن دیگ منم نمیتونم حرفی بزنم تا اخر عمر سرکوفت میزنن.اونم هی از زیرش در میره گیر نیستا تازه ۵۰سالشه انگاری دختر ۱۴ساله میخواست از زیرش در بره ولی یه دعوا راه انداختم  ضایع شد اومد خونش غذادرست کرد

1151