2733
2734
عنوان

چرا انقدر نی نی سایت کسل شده ؟

107 بازدید | 24 پست

قبلنا خیلی خوب بود تاپیک های با مزه میزدن ولی الان نصف کاربر های خوب قطع دسترسی شدن اون محیط دوستانه از بین رفته 

چرا اخه ؟

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوابش میاد

جدی میگم واقعا من قبلا سرگرمیم نی نی سایت بود با این که خواننده خاموش بودم ولی الان خیلی کسل شده شاید روزی یه بار سر بزنم

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

اخه هرجاكامنتيم ميخايم بزاريم ي عده بي فرهنگ ميان ميگن چرااينوميگين خب مگ نظرنخاسته طرف مام نظرمونو گفتيم مگ تحميل كرديم بعضي ادماي دورازفرهنگوانسانيت گندزدن به سايت .يامثلاطرف مياد ميگ فلان مشكلودارم راهنماييم كنين ميان ميزنن توبرجك طرف خب زشته ديگ بيچاره راهنمايي ميخاد نااميدهست شماچرابدترش ميكنين😒

2738
چون فقط اه و ناله س و حرفای خاله زنکی

اره و اینکه وقتی یه کاربر خوب پیدا میشه زود زیر ابشو میزنن

اخه هرجاكامنتيم ميخايم بزاريم ي عده بي فرهنگ ميان ميگن چرااينوميگين خب مگ نظرنخاسته طرف مام نظرمونو ...

اره دقیقا همشم میخوان ثابت کنن که دروغ میگه یا مرده 

اره دقیقا همشم میخوان ثابت کنن که دروغ میگه یا مرده 

اره واقعااعصاب ادموبهم ميريزن،بعضيا تونوشتنشونم فرهنگوشخصيتشونونشون ميدن نيازب معاشرت باهاشون نيست😂خيلي امروزحرصم گرفته اخه ي بنده خدايي اومدگفت من ي مشكلي دارم اومدن واسش نوشتن بروبابا اين ك فلانه اسونه خب اخه خنگ اگ واسش اسون بودك مشكل نميشدرواسش درك ندارن شعورندارن

2706