2733
2734
عنوان

زیبایی دوچندان برای عید با این روش

642 بازدید | 31 پست

سلام خانمهای عزیز

بنده مدرس آکادمی نیکو

(مدرس میکروپیگمنتیشن-میکروبلیدینگ-فیبروز)هستم

که آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن انجام میدم

با مواد اورجینال و شناسنامه دار امریکایی که تونت بزنین توضیحات رنگ و اصل بودنش واستون میاد بالا

درخدمت نی نی سایتی های عزیز هستم برای انجام خدمات

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ما خدماتمون شامل شیدینگ ابرو میکروساینینگ بلیدینگ هاشور خط چشم بن مژه رژ لب خط لب ...

که نمونه کار صمیمه میکنم

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام.......قیمت هم لطف میکنی بگی عزیزم؟...........و اینکه کدوم سمت تهران هستین؟

عزیزم ما بمناسب نزدیک شدن به عید آف گذاشتیم 

و شده ۱۸۰تومن 

من شرقم نارمک

قیمتاشم بگید 

هاشور رژ لب ۱۸۰

بن مژه و خط چشم ۱۵۰

تو بارداری ممنوعه?

ماه های اول اره 

ولی ماه اخر خیر

عزیزم ما بمناسب نزدیک شدن به عید آف گذاشتیم  و شده ۱۸۰تومن  من شرقم نارمک

یه سوال دیگه هم بپرسم؟..........میکرو ابرو چقدر زمان میبره؟...........میخوام ببینم میتونم بیام ؟...............زمانم را تنظیم کنم

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
یه سوال دیگه هم بپرسم؟..........میکرو ابرو چقدر زمان میبره؟...........میخوام ببینم میتونم بیام ؟.... ...

عزیزم معمولا یک ساعت تا یک ساعتو نیم

کدوم سمت هستین شما

2706