2726

سلام.

دخترم ۴ ماه و ۱۲ روزشه بعد از زدن واکسن ۴ ماهگی تمام بدنش پر از دونه های قرمز شد که دکتر گفت موردی نداره چون علائم دیگه ای نداره مشکلی نیست حدود ۵ روز طول کشید تا دونه ها کم رنگ شدن و کم کم از بین رفتن

من همیشه همه چیز میخوردم نوزادم حساسیتی نداشت...نوزادم تا این سن یعنی ۴ ماهگی به شیر مادر واکنشی نشون نداده بود تا سه روز پیش که من ۱۰ تا دونه بادوم زمینی و چند تا فندق خوردم دقیقا یک ساعت بعد که شیر خورد صورتش و بعد دستاش پر از دونه های قرمز شد الان هم بیشتر شده از اون شب خوابش دیرتر شده ولی خیلی بی قرار نیست ولی دیرتر میخوابه و به نظرم کمی خارش داره دونه ها به پاهاشم رسیده ولی خیلی کم رنگن فقط برجسته شده در اصل ولی صورتش قرمزه..چی کار کنم؟ 

سری پیش سه بار دکتر بردم همشون میگفتن چون علائم دیگه ای نداره مشکلی نیست من الان نمیدونم چی کار کنم...

اگه پزشک آلرژی اطفال میشناسید ممنون میشم شمارش رو بدین.‌تهرانم

فعلا خودت مراعات کن آلرژی همینه دگ درمان نداره باید مراعات کنی و نخوری چیزایی که ممکنه حساسیت نشون ب ...

اره خب مراقبم..ولی دلشوره گرفتم..کلی هم کاسنی خوردم ولی فعلا که تغییری ندیدم...دونه ها یه جوریه خشکن انگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خب مراقبم..ولی دلشوره گرفتم..کلی هم کاسنی خوردم ولی فعلا که تغییری ندیدم...دونه ها یه جوریه خشکن ...

نمیدونم بخدا اگر میبینی خارش داره یکم دست خیستو بزن  روش آروم میشه

2728