2737
2734
من ماه پیش وقتی رفتم سونو فهمید که قلب بچم از کار افتاده ده روز بعدش یعنی دوم فروردین هم افتاد حالا خیلی داغونم حوصله ندارم دلم میخواد تنها باشم هر کی چیزی در اینمورد میدونه بگه به کمکتون احتیاج دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم سابقه این چنینی داشتم. 2تا از بارداریهام پوچ بود. 2تای بعدی هم یکیش هفته 9 ویکیش هفته 7 قلبش از کار افتاد و چند هفته بعدش فهمیدیم. خیلی هم آز دارم. همه چیز نترمال بود. حالا قراره برم ابن سینا
سلام. منم تو هفته 8 سونو کردم و فهمیدم بچه قلبش کار نمیکنه. دکتر گفت بیا برات سقطش کنم و رفتم انجام دادم. متاسفانه توی دستشوئی جنین افتاد و نتونستم نمونه خودش رو برای بررسی نگه دارم. اما بعد از افتادن جنین برای پاکسازی رحم یه کورتاژ و ساکشن روم انجام دادن و یه مقدار از نمونه اون رو بردن برا پاتولوژی برای یه سری بررسیها. باید 10 روز دیگه جوابش رو بگیرم. از دکتر دلیل این اتفاق رو پرسیدم، میگه هیچی معلوم نیست به احتمال زیاد ژنتیکیه. خیلیها این روزها و مخصوصا حاملگی اولشون اینجوری میشن. منم میترسم تو حاملگی بعدی اتفاق بیفته. ایشالله که برای هیچ کس اتفاق نیفته و همه به آرزوهاشون برسن.
سلام .
من هم روز 27 اسفند این اتفاق برام افتاد با چند تاقطره خون که دفع کردم متوجه شدم سونو دادم که معلوم شد درهفته هشتم قلب بچه از کار افتاده ولی سقط نشده بود تا دوهفته پیش که رفتم بیمارستان وباقرص دفع شد ولی نمی دونم چرا هنوز کمی خونریزی دارم میخواستم بدونم این خونریزی کی باید تموم بشه کسی میدونه؟
2738
دوستای خوبم از کمک همتون ممنونم منم کلی آزمایش دادم همشون حتی جواب پاتولوژی سالم بود منم خیلی میترسم دوباره تکرار بشه .... میترسم کارم بشه تا آخر عمر حاملگی و کورتاژ
راستی با یه دکتر که صحبت کردم گفت تو حاملگی بعدیت باید قرص آسپرین بخوری... شما چیزی در این مورد نشنیدید؟
دعا میکنم خدا به هممون یه نی نی سالم بده خدا رومونو زمین نمیندازه
سلام منم حاملگی پوچ داشتم والان 6 روزه که کورتاژ کردم ولی هنوز لکه بینی دارم وکمرم وزیر دلم درد می کنه نمونه هم دادم پاتولوژی هنوز جواب نیومده منم خیلی افسرده شدم من بارداری سوم هست بارداری اولم همینجوری شد وکورتاژکردم بارداری دومم سالم بود وبارداری سومم این جوری شد من توی این بارداریم هم قرص اسپرین خوردم هم شیاف استفاده کردم مامان مرضیه جون اسپیرین برای جلوگیری از سقط هست ایشالله زود زود همتون باردار بشین ونه ماه وبه سلامتی تموم کنید ویه نی نی سالم بیاد توی بغلتون دکتر به شما نگفته از کی دوباره می تونید باردار بشید ؟
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
سلام به همگی
دکترم برای من یکسری آزمایش نوشته که گفته باید به آزمایشگاه انتقال خون وآزمایشگاه بهار مراجعه کنم .... میخواستم بدونم بقیه هم از این آزمایشات دادند؟ درمورد آسپرین هم دکتر من گفت اگر بار دیگه باردار بشم باید مصرف کنم ... آسپرین خون را رقیق می کنه وخون رسانی به جنین رو راحت تر میکنه
2706