1232
1226

من اولین بارمه دارم میرم .نمیدونم چیکارکنم که بیشتر خوش بگذره کجا بریم جایه قشنگ کجاداره راهنمایی کنید عاجیا😘 ایشالا قسمته همتون بشه 

کاربریم ترکید همون ‌Roghyyy  هستممم 

زیارت دیگه بعدم بازار و همین 😄 هوا هم سرده 

💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

هوا سررررده ما خودمون نمیتونیم بریم بیرون

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
1156
1233

سلام عالیه

ان شاءلله قسمت هممون

خوش بگذره 

التماس دعا

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
اگه اولين مسافرتتونه عمرا از هتل بيرون بياين 😜😜😜😜

خخخخ

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
1167
خوشا به سعادتتون ،بسلامتی دل خوش  شاندیز،طرقبه، زیارتگاه یاسرناصر موج های آبی  عزیزم رف ...

مرسی بابته راهنمایت .حتمن عزیزم ایشالا که خدا بهت یه نی نی سالم وصالح بده

کاربریم ترکید همون ‌Roghyyy  هستممم 
1220