2410
2553
عنوان

واکسن هجده ماهگی و تب بر

23323 بازدید | 33 پست

سلام به همگی

پسرم امروز واکسن هجده ماهگیشو زد الان تبش بالاست یک ساعت پیش قطره استامینوفن دادم ولی اثر نکرده داره حرارت بدنش بالاتر میره الان ۳۸.۶ هست 

شربت بروفن بدم تاثیرش بهتره؟ چقدر باید بدم و چند ساعت یه بار؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
واییی منم امروز زدم اصن از جاش تکون نمیخوره تا کی اینطوریه؟

خیلی سخته این واکسن 

پسر منم اینجوری بود من دو روز رفتم خونه مادرشوهرم چون کلا باید رو پام درازش میکردم و نازشو میکشیدم

پاهاشو بگیر نزار یهویی تکونش بده

من تمام مسکن ها رو میدادم اثر نکرد تا رفتم داروخونه یه بروفن خارجی بهم داد حدودا ۱۸ تومن بود

خیلی خوب بود اونو که میخورد تا ۳ ۴ ساعت راه میرفت و بازی میکرد

خیلی سخته این واکسن  پسر منم اینجوری بود من دو روز رفتم خونه مادرشوهرم چون کلا باید رو پام درا ...

آره منم اومدم خونه مادرم؛منم باس هی نازشو بکشم هیچی نمیخوره ب زور یه خرده آب میوه دادم بهش حرف باهاش میزنی گریه میکنه؛پس فردا برم منم پروفن بخرم براش بچم راحت شه

2714
آره بده بهش فقط معده اش خالی نباشه بعدشم آب زیاد بده بهش  مقدارش وزن بچه تقسیم بر سه کن  ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییت

معده اش خالیه غذا نمیخوره حتی شیرم نمیخوره 😐

من شیاف استامینوفن گذاشتم به نظرم برای تب بهتر از بروفن باشه. بیست و چهار ساعت سختش بود و بعد مثل قب ...

اره شیاف بهتره من اشتباه کردم قطره دادم باید شیاف میذاشتم که سریع عمل کنه 

خانما کاری راهکاری چیزی دارید بمنم بگید  قبل از واکسنش انجام بدم الهی دورش بگردم مثلا استامب ...

قبلش رو که میدونی

بعدش رو هم اول یک ساعتی یه بار کمپرس سرد به مدت ۴۰ ثانیه تا پنج ساعت و بعدش کمپرس گرم که محدودیتی نداره

من تو همین سایت خوندم یه خانمی دکترش گفته لود بعد واکسن بچه رو راه ببرید تا واکسن پخش شه. من بیست دقیقه بردمش پارک و اصلا جای واکسن نمونده بود و فقط درد داشت

خانما کاری راهکاری چیزی دارید بمنم بگید  قبل از واکسنش انجام بدم الهی دورش بگردم مثلا استامب ...

من قبلش قطره ندادم اومد خونه حدود یک ساعت بعد دادم... آخه همون موقع که تب نمیکنن از بعد از ظهر شروع میشه... پادردشون هم همینطور 

2706