2410
2553
عنوان

ازدواج تو سن کم و بچه

3454 بازدید | 134 پست

سلام...من ۱۴ سالم بود عقد کردم ۱۶ عروسی...هیچ مشکلی هم نداریم و شوهرم و خیلی دوست دارم...فقط من درس میخونم و دلم میخواد که ادامه بدم ...سال بعد دیپلم میگیرم ولی مادرشوهرم _که خیلیم مهربونه و مادرانه دوستش دارم_ به مامانم گفته که به من برسونه که به فکر بچه باشیم...مامانمم دست به سرش کرده.شما چند سالگی ازدواج کردین؟ کی بچه دار شدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خنگ نشی بچه بیاریا! با شوهرت هم منطقی صحبت کن

شوهرت چن سالشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2714

من ٢٣ ازدواج كردم

فك كنم حول و حوش ٢٩ ٣٠ بچه دار شم شايد

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

به اون چه مربوط خودت هروقت امادگیشو داشتی و واقعا از لحاظ فکری کامل تر شدی بچه دار شو

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   

به نظرم اختلاف سنی بین والدین و فرزند نباس خیلی باشه . من از وقتی کوچیک بودم مادرم مريض بود ( فرزند اخرم و اختلاف خیلیه ) پدرم رو هم توی بچگی از دست دادمم . الان مادرم بیماره خیلی غصشو میخورم 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2706