2726
عنوان

شیرخشک برا وزنگیری

148 بازدید | 13 پست

سلام خانومای گل🌹

دخترم چهارماهو نیمشه و شیرخشکیه و وزنش ۵۸۰۰ هستش.

ماه های قبل خوب وزن میگرفت ولی این ماه نه چون خیلی سخت شیر میخوره اخیرا.برا همین دکترش گفت شاید شیرخشکشو دوست نداره و از طعمش خسته شده.گفت عوضش کن و آپتامیل رو مثال زد.

دخترم تا حالا نان میخورد.

میدونین کدوم شیرخشک برا وزن گیری بهتره؟

از بعضیا شنیدم سوپرامیل،درسته؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
نان
1
20%
آپتامیل
1
20%
سوپرامیل
1
20%
شما بگین😊
2
40%
خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخمل من بیومیل میخوره وزن گیریشم خییییییلی عاااالیه ماشالا البته من شیر خودمم بهش میدم فقط شیر خشک نمیدم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
خوب شیر نخوردن میتونه علتش ریفلاکس باشه

نه خداروشکر رفلاکس نداره.الان دوروزه آپتامیل گرفتم خوب میخوره ولی خب من میخوام کمبود وزنش جبران بشه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

بعضی بچه ها ریفلاکس دارن

و معمولا علایم ازچهارماهگی به بعد نشون میده

خوب شیر نمیخورن

و وزن گیری خوبی هم ندارن

ریفلاکس معمولا بعد دوسالگی خود بخود خوب میشه 

فقط مادر همچین بچه هایی بخاطر نخوردن و کم وزنی در میاد! 

عزیزم پسر منم نزدیک چهار ماهشه وزنش کمه من هم نان سپرا میل اپتامیل وببلاکو براش امتحان کردم انگار بب ...

خدا حفظش کنه🌹

من یه بار به خاطر یبوست به دخترم ببلاک به توصیه دکترش دادم متاسفانه اصلا نخورد

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
من اوایل گیگوز میدادم خوب بود اما بعد یه دوره نخورد الان سوپرامیل میدم اما فعلا که تغییری نکرده ال ...

خدا حفظش کنه🌹

تا حالا نشنیده بودم گیگوز ممنونم عزیزم

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤