2410
2553

مادران،بینظیره،تامین اجتماعی هم قبول میکنه،هزینشم مناسب در میاد،من بهمن ۹۶ سز شدم با پمپ درد و بیهوشی کامل ۴ تومن دراومد،عالیه عاااالی پرستاراش از گل نازک تر نمیگفتن بهم خیلی هم تمیزه تازه بخشش رو نوسازی کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مادران،بینظیره،تامین اجتماعی هم قبول میکنه،هزینشم مناسب در میاد،من بهمن ۹۶ سز شدم با پمپ درد و بیهوش ...

من تنديس زايمان كردم با اتاق خصوصي شد ٥.٥

مادران با بيمه ٤ گرون بوده

2714
وااا کی گفته دختر من زردیش ۱۵ بود گذاشتنش تو دستگاه،nicu هم داره،تازه بازسازی شده، قبلا بود که نداشت ...

من قبل زایمان میزدم تو نت عکساشو میدیدم خوشم نمیومد ولی وقتی رفتم دیدم اصن انگار یه جای دیگس، پرسیدم گفتن تازه بازسازی شده،یعنی ببین همه چی نو بود از تخت گرفته تا در و پنجره ها

وااا کی گفته دختر من زردیش ۱۵ بود گذاشتنش تو دستگاه،nicu هم داره،تازه بازسازی شده، قبلا بود که نداشت ...

عه...نميدونستم،آخه پارسال ميخواستم برم دكترم گفت نداره،بچم سقط شد ديگه پيگيري نكردم،اولين روزي كه دنيا اومد ١٥ بود؟شبي چقدر گرفتن؟تنديس شبي ١.٥ بود پسر من خداروشكر ٧ بود

عه...نميدونستم،آخه پارسال ميخواستم برم دكترم گفت نداره،بچم سقط شد ديگه پيگيري نكردم،اولين روزي كه دن ...

فقط همون شب اول تو دستگاه موند فرداش شد ۱۴/۶ گفتن رو به پایینه میتونی ببریش خونه،قطره بیلی ناستر دادن که بدم بهش،۳روز بعدش شد ۱۱ بعدشم ۹ که دیگه خوب شد

فقط همون شب اول تو دستگاه موند فرداش شد ۱۴/۶ گفتن رو به پایینه میتونی ببریش خونه،قطره بیلی ناستر داد ...

خداروشكر ،خدا حفظش كنه عزيزم،تازه دنيا اومده؟پسر من ٣ ماهش تموم شده تازه خيلي اذيتم ميكنه خسته شدم

خداروشكر ،خدا حفظش كنه عزيزم،تازه دنيا اومده؟پسر من ٣ ماهش تموم شده تازه خيلي اذيتم ميكنه خسته شدم

نه فردا تولد یه سالگیشه،۱۷ بهمن ۹۶ بدنیا اومد،دختر منم تا ۳ماهگی پیرم کرد،اما بعدش خوب شد

2706