2726
عنوان

رسم سیسمونی! 😤

4233 بازدید | 123 پست

خانوما بیاید بگید کدوم شهر هستین ؟ و اینکه شهره شما رسمه و وظیفه ی پدر و مادر خانومه که سیسمونی بچه اول رو بده؟؟؟

خودتون بعنوان یه زنه امروزی با این رسم احمقانه موافقید؟ اگه نه، برای انجام ندادنش و جلوشو گرفتن چکار کردین؟؟

من مخالفم 

همسرمم غرورش اجازه نمیده کسی برای بچش خرید کنه 

بنابراین خودش داره میخره

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم زیادشو مامانم شوهرم فقط لباس😊😊😊

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
2728

لطفا خانومایی ک میان بگن برا زایمان طبیعی باید. تمام ازمایشات و. سونو هام رو با خودم بیارم ؟ 

بگین تورو. خدا 

🌹

با اجازه از استارتر عزیز

با رسم سیسمونی هم مخالفم 🌹

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

من ک.الان دخترم 8ماهشه....متاسفانه تمام سیسمونس رو مامانم دادن....اونم چه سیسمونیه ای هرچی تو بازار بود خریدهدبودن......والا......من کاملا مخالفم ک واس بچه یکی دیگه وسیله بخری والا....باس خودمون بخریم

وضع مالی مادرشوهرم اینا خوب بود اما خواهرشوهرم هیچی نیاورد همه رو داییم خودش برا بچه خرید.نه تخت نه کمد نه کالسکه هیچی هااااا

فقط چند تیکه لباس های اولیه بچه فقط همین.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

آره کلا همجا رسم هست هم برا سیسمونی هم جهیزیه بجز عربایه اهواز این رسم رو ندارن  من اصلا خوشم نمیاد از این رسم و رسومات الکی و مزخرف 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

مشهد، بله هزینه هنگفتی کرد پدرم،تا فرش و حتی دیوار رو هم کاغذ دیواری کرد، از شیرخشک و سرلاک و پوشک تا کوچیکترین چیزا رو گرفت،حتی هزینه عصرونه و شام رو هم داد البته شوهرم گفت من توقع ندارم ازشون خودشون دلشون خواست وذوق داشتن ، ولی اگه خانواده ای نتونن نباید توقع داشت ،هرکی بچه میاره خودش باید فکرشو بکنه

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

ما تبریزیم همه چیز مامانم میخره میگ رسمه مادر شوهرمم لباس اینا زیاد خریده براش با طلا خودمون تا حالا هیچی نخریدیم مامانم همه چی که ب سیسمونی ربط داره رو میخره

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببين نميشه انجام ندي خب بعد اين انتظار رو دازن ازت بخصوص اگ هم پدر و مادر انشالله سايه بالاسرمون باشن

اما مثلا خودت نگير همه چي برو ب اسم سيسموني يكم لباس فقط تا سه ماه بردار و ي سري لوازم ضروري بعد كالسكه و...بگو خودم خوشم نمياد

بعد اينكه بچه دنيا امد هرچي لازم بود باز واسش ب همسرت بگو بخره

بعدم ب همسرت همين الن بگو يكي دو تومن چشم روشني بارداري بايد بهت بده

با اونم توي بارداري براش بخر

يك صلوات واسه ني ني دار شدن همه اونايي كه ارزو ني ني دارن:)💔
لطفا خانومایی ک میان بگن برا زایمان طبیعی باید. تمام ازمایشات و. سونو هام رو با خودم بیارم ؟  ...

برا زایمان سونو ان تی و سونو آخر لازم هست  

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2706