2737
2734
عنوان

کوشی آداسی یا آنتالیا؟

57626 بازدید | 23 پست
دوستان مهربونی که اینجاها رو رفتید

1 ماه دیگه می خوام برم مسافرت

به نظرتون کوشی آداسی بهتره یا آنتالیا؟

لطفا در مورد آژانس-هتل و هرچیزی که فکر می کنید لازمه راهنمایی کنید؟

به نظرتون با یه بچه یکساله و نیمه خوش می گذره؟

منتظر شنیدن تجربیاتتون هستم.

سلام ما کوش اداسی هتل 5 ستاره fantasia بودیم واقعا معرکه بود و حسابی خوش گذشت.هتل ساحلی بود و کلی استخر داشت و all inclusive بود.بیبی سیتر هم داشتن می تونی برای بچه هماهنگ کنی و یکشنبه شب برین دیسکو هالی کارناس.البته بعضی تفریحات رو با نی نی نیمشه ولی رویهم رفته خوش می گذره.هر شب هم از 9 شب به بعد تو هتل دیسکو بزن برقص و مراسم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شهریور رفتم. هوا عالی بود.
اون موقع 3 ماهه باردار بودم.
اما الان که پسرم 13 ماهه است فکر می کنم با بچه رفتن یه خورده سخت باشه.

البته بیشتر باید اهل تفریح باشی. اگه بچه رو بخوای ببری دریا و استخر و... فوق العاده است. فکر نمی کنم اذیت بشی. البته بهتره که توی مرداد و تیر بری. چون شهریور کهما رفتیم هوا عالی بود. کلی هم استخر رفتیم و دریا اما واشه بچه یه ریزه هوا خنک بود.
میشه به منم کمک کنید.منم می خوام خرداد انتالیا برم من حجاب ندارم ولی شنیدم اونجا همه راحتن و برای استفاده از پارک ابی و ..حتما باید مایو پوشید که همسر نمی ذاره.یکی از دوستهام هم میگفت تونجا همه با تاپ و شلوارک و .. هستن و اگه میخوای با شلوار و بلوز استین دار بری اذیت میشی میشه راهنماییم کنید که جو کلی چطوریه و با لباس پوشیده(همون شلوار و بلوز استین کوتاه)اصلا می ارزه برم و تابو میشه یا نه؟
2738
هلیا جان منم شوهرم زیاد نمیذاست ازاد باشم..من ساق شلواری و تونیک میپوشیدم و چنذ تا از این شلوارهای برمودا که تا مچ پا هستش برذم و با تی شرت پوشیدم..نه اصلا هم تابلو نبود...خیلیها به خاطر افتاب سوختگی لباس پوشیدخ میپوشن..........مایو هم یه مایوهایی هست تاپ و شلوارکیه ..من از مالزی خریدم...از این شلورک های ورزشیه براق میتونی زیر مایوت بپوشی.........من این کارو کردم و خودمم خیلی راحت تر بوذم
چو شقایق از دل سنگ برآ...
هلیا جان اونجا خیلی‌ زنها آزاد میگردن و خیلی‌ از جاها که کنار دریا هست زنها بالاتنه ندران.من خودم اروپا زندگی‌ می‌کنم شوهر منم نمیزاشت که مایو بپوشم ولی‌ همچین جاهای که می‌خواستم برم اذیت میشدم حساب کن جای میری که همهٔ زنها لختن تقریبا و فقط تو لباس پوشیدی.منم یه بار دلرو زدم به دریا رفتم مایو برای خودم گرفتم و به شوهرم گفتم بریم کنار دریا همین که چشمش به مایوم افتاد چشمش ۴ تا شد ولی‌ دیگه عادت کرده،الان هم که مسافرت میریم تقریبا مثل خودشون لباس میپوشم .احساس می‌کنم اگر مردی بدش میاد زنش آزاد بگرده همچین جاهائی‌ نباید با زنش بره.خودشون ببینن عیب نیست کسی‌ دیگه نباید زناشون رو ببین.
سحر جون منم دقیقا همین حست رو دارم میدونم جایی برم که همه لختن و من با لباس خیلی اذیت میم و کلا حرص میخورم واسه همین می خوام ببینم اگه انتالیا اینطوریه کلا قید رفتن رو بزنم.فکر کن همسرت اون همه زنهای لخت رو ببینه و بره شنا کنه و لذت ببره و تو مجبور شی با بلوز شلوار یه گوشه بشینی عرق بریزی و تماشا کنی.سر همین داستان هم کلی باهاش بحثم شد
نازگل جان برای شمایی که بار اولته بهتره اول بری انتالیا و بعد بری کوش اداسی
آنتالیا خیلی بزرگتر از کوش اداسیه و تفریحاتش آکوالند و شهر آبی تروی و رافتینگ و دیسکوهای مختلف و آبشار و کشتی کمر هستن...
مطمئنم خیلی بهت خوش میگذره در مورد هتل هم بهم بگو چقدر میخوای هزینه کنی تا بهت بگم کدوم هتل رو بری...
در مورد راحت بودن و باز پوشیدن باید بهت بگم که کلا آنتالیا و بدروم و کوش اداسی و شهرهای مدیترانه ترکیه کاملا برخلاف دبی هستن چون اروپاییها و روسها خیلی اونجا میرن براشون جا افتاده که حتی با سوتین و دامن مایو بری تو شهر، میتونی هم با تیشرت و جین بری ... خلاصه کسی به کسی کاری نداره

سوال دیگه ای بود در خدمتم
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

2706