2726
عنوان

شوخی مامان بزرگ شوهرم

3720 بازدید | 58 پست

من با شوهرم قهر بودم و تا دیروز خونه بابام بودم دیروز برگشتم خونه مادر شوهرم گفت واسه این که روحیتون عوض شه بریم سپیدان از دیشب خونه مامان بزرگ شوهرمیم با مامانش و خواهر مجردش و داداشش و زن داداشش

مامان بزرگش 83 سالشه همین جور ک حرف میزنه هزارتا فخش میده 

از صبحم گیر داده به من و شوهرم و شوخیای جنسی میکنه بقیه هم میخندن  من هنوز با شوهرم زیاد حرف نمیزنم ک بهش بگم از این موضوع ناراحتم بگمم  نمیتونه کاری کنه چون مامان بزرگشه 

موقع صبحونه میگه ببخشید جا نبود همه تو هال خوابیدین مرغ عشقا کاری نتونستن بکنن

یا میگه دستمال کاغذی تو اتاق هست هر زوج نیم ساعت اجازه دارن برن تودیگه دارم دیوونه میشم راجع به کل اندام من و جاریم نظر داده کاری هم نمیتونم بکنم

مادر شوهرم میگه ناراحت نشو قدیمیا همه این شکلی بودن

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تازه آشتی کردیاااا بیخیال بشو  نمیخواد فعلا مادربزرگش رو تربیت کنی

بخدا از دیشب تا حالا اب شدم 

همش بحث جنسی میکشونه وسط

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد

چ باحاله 🤣🤣🤣

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

به مادر شوهرت با خنده بگ‌قدیمیا حیا داشتن اینقدر که موقع حرف زدن جلو دهنشون رو میگرفتن کسی دندونشون رو نبینه حالا این مادر بزرگ از کجا اومده خدا عالمه.ولس کاریش نمیشه کرد برید خونتون اگر اذیت میشید یا جواب مامانبزرگمون رو بده و بگو اصلا ازین شوخیهاتون خوشم نمیاد ببخشید حرمت خودتون رو نگه دارید .من با فرهنگ شما بزرگ نشدم که این شوخی ها جلوم بشه.

2706