2733
2734
عنوان

جشن عروسی

287 بازدید | 22 پست

سلام دوستان میشه تجربه هاتونو در اختیارم بزارید ممنونم. دوستان عزیز یک ساله عقد کردم همسرم الان میگه پول عروسی ندارم بگیرم بیا همینجوری بریم سر زندگی چند ماهه خونه هم گرفته . خانوادم قبول نمیکنن ک نگیره الان با همسرم درارتباط نیستم.زندگیم داره یجوری از هم میپاچه. کیا عروسی نگرفتن راضی هستن ؟ و بعدها حسرتشو نخوردن؟ خواهشا راهنمایی کنید ممنونم.

یه جشن کوچیک بگیرید برای اقوام نزدیک

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لباس عروس بپوش برو اتلیه یه عصرونه بگیر حتی شده با پول خودتون که حسرت لباس عروس به دلت نمونه اگه شوهرت خوبه و دوستش داری به خاطر این چیزا سخت نگیر اونم تو شرایط الان 

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2738

عزیزم همه روان شناس ها میگن باید حتما عروسی بگیری 

ولی منظور عروسی مجلل نیست 

در حد اقوام نزدیک دور و بر خودت .. لباسی و پایکوبی ای و یک دور همی شاد برای شروع یک زندگی

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
عزیزم همه روان شناس ها میگن باید حتما عروسی بگیری  ولی منظور عروسی مجلل نیست  در حد اقوا ...

اره اصل عروسی شاد بودنشه نه تجملات بخور بخور

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤

عروسی هم نمیگیری حتما حتما برو ارایشگاه و آتلیه ،،من جشن عدوسی داشتم ولی اونموقع آتلیه و این چیزا زیاد مد نبود منم نرفتم الان فقط حسرت این دارم چرا یه عکس آتلیه ای ندارم همش میگم کاش به جای اون همه خرج برا عروسی رفته بودم آتلیه 

2706