2726
عنوان

درد واژن

294 بازدید | 20 پست

من تو ۱۰ هفته و ۴ روزم درد واژن دارم و گاه و بی گاه میاد و شدید هم هس کسی میدونه علتش رو؟؟؟ 

کسی مثل من بوده ؟؟ 

تو رو خدا جواب بدین نگرانم

جان و جانان منین💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزيزم استرس نده به خودت ، ولي كلا هر مشكلي داشتي به دكترت بگو ، دردش ممتد؟ يا ميگيره ول ميكنه ؟

یعنی هر ۳ ، ۴ ساعت حدودا ۱۰ دقیقه یا۱۵ دقیقه اینجوری میشم

جان و جانان منین💕

خیلی که آزار دهنده نیست ؟

اگه یهویی یه تیر می کشه در حد سه چار ثانیه طبیعیه منم تو دو تا بارداری همینجوری بودم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خیلی که آزار دهنده نیست ؟ اگه یهویی یه تیر می کشه در حد سه چار ثانیه طبیعیه منم تو دو تا بارداری هم ...

نمیدونم چمه😭خدا کنه اتفاقی نیافته

جان و جانان منین💕
2706