2410
2553
خب تو اون تارخ زايمانو چندم زده بود؟تو ان تي چندم زده بود؟هرچي ان تي زده همون درسته احتمال زياد  ...

قربونت برم حتماااا ایشالله توام نی نیتو بسلامت بغل بگیری با اومدنش یه دنیا خوشبخت شی

من ان تی 6 روز از پری عقبتره 

یعنی اگه طبق پریودی 34 هفته 1 روز باشم 

طبق سونو 33 هفته 1 روز هستم و من طبق سونو پیش میرم ولی امروز سونو که دادم گفت بچه 33 هفته 6 روزشع 

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم حتماااا ایشالله توام نی نیتو بسلامت بغل بگیری با اومدنش یه دنیا خوشبخت شی من ان تی 6 روز ...

دكترم ميگفت هرچي جلو ميريم تو حاملگي رشد جنين  سريع تر ميشه واسه همين به سنو هاي اخر اعتماد نميكنن واسه تاريخ زايمان اخه مثلا اونا حداكثر دارن مثلاوزن ٣٥٠٠براشون مفهموم هفته ي ٣٩رو داره در حالتي كه امكان داره شما تو هفته ٣٧وزن ني ني ات ٣و ٥٠٠باشه واسه همين همون سنو ان تي مهمه و سونوهاي اخر بيشتر واسه پوزيشن جنين و وزنگيريشه

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
سونو قلب من سی و هشت هفته و چهار روز بود طبق همون زایمان کردم ولی دکترم طبق آخرین پریودم میگفت زوده ...

الان زایمان کردی؟؟؟

یعنی طبق آخرین پریودی زایمان کردی؟؟

خوب خوب بوده که تقریبا 39 هفته بودی چطور دکتر گفته زوده؟؟؟

2720
دكترم ميگفت هرچي جلو ميريم تو حاملگي رشد جنين  سريع تر ميشه واسه همين به سنو هاي اخر اعتماد نمي ...

من اگه بخوام طبق همون سونوی ان تی پیش برم 

دکتر برام 18 زده با تاریخ همون ان تی میشم 38 هفته فک کنم ولی طبق پریودی 39 کامل 

فكنم سونو نميدونم والا

خودت حساب نکردی؟؟؟

بخدا گیجمون کردن سونو یه چیز میگه پریودی یه چیز 

الان چند هفته ای شما؟؟؟؟؟

2714
به سلامتي باشه چرا سزارين؟كميسيون تشكيل دادي ؟؟بيمارستان دولتي يا خصوصي؟

قشنگم زایمان اولم سزارین شدم 

بچه اولم بیمارستان خصوصی بود 

این بودجه ام نمیرسه میخوام برم دولتی 

چه کمیسیونی؟؟؟؟

2706