2726
عنوان

آقا چه خبره خدايي؟ به منم بگين

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که اصلا برام مهم نیست و واقعا این جوی که تو زنای ایرانه افتضاحه ، یک درصد به شخصیت خودشون اهمیت ن ...

متاسفانه به واقعيت تلخي اشاره كردي

مثلا همين كاشت ناخن من ندارم ، همه دوستام ميگن بيا بكار خيلي ضايع س كاشت نداري

خب بابا دوس ندارم شبيه تو باشم دلم نميخواد صورتم زاويه دار بشه عجب بدبختيه 😶😶😶

اصلا ساده بگم دوس ندارم شبيه پلنگا بشم 

زيبايي اگه طبيعي باشه خوبه

منم خوشم نمیاد. چهره طبیعی هر چقدر هم زشت باشه بازم از این چهره های مصنوعی قشنگ تره

ايول 👌🏻👌🏻 ولي خدايي بعضيا كه خيلي بيني بزرگي دارن عمل ميكنن خيلي خوب ميشن

عمل بيني واسه بهضيا لازمه

2728

به منم همش میگن چرا ناخن نمیکاری چرا لبتو پروتز نمی کنی و این حرفا. من به حرفشون اهمیت نمیدم ولی کاش این فرهنگ رو داشته باشیم که به دیگران هی یادآوری نکنیم که صورتشون یا اندامشون چه عیب و ایرادی داره و هی نسخه بپیچیم که اینکارو بکن اونکارو بکن

دخترم تمام زندگیمه🙆
به منم همش میگن چرا ناخن نمیکاری چرا لبتو پروتز نمی کنی و این حرفا. من به حرفشون اهمیت نمیدم ولی کاش ...

اكثرا هم چرت  ميگنا 

اخه معيار زيبايي از نظر افراد مختلف فرق ميكنه

يكي موي مشكي دوس داره يكي بلوند 

يكي قد بلند يكي قد كوتاه

يكي چاق يكي لاغر

نميشه كه هي خودمونو با سليقه افراد تغيير بديم

مهم نظر خودمونه 🤗

فقط اون خانم هفتاد ساله 😃😃😃 والا اروپا هم از این کارا نمیکنن که ایران پر شده همه هم شبیه هم شدن ...

ولی واقعا هستا...

من رفته بودم دکتر زنانم یه پیرزنه اومده بود لیزر نمیدونم چی چی برای قسمت ببخشیدبیکینی😖خیییلی پیر بود ولی از تاب و تا نیوفتاده بود!

همشم دنبال دکتر میگشت از ماها ک تو مطب بودیم برا کمر درد و زانو دردش

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇

اتفاقا ترسناک تر میشن،خداییش چند روز پیش چندتا مغازه رد شدم،فروشنده هاش یجوری یود ک وحشت میکردی،ابروها چسبیده ب پیشونی،دماغ نااااازک،لب گنده،ارایش خفن،

اصن ی اوضاع ناجور،اخه چرا خدایی ب خودشون رحم ندارن،دخالت تو چهره طبیعی میبرن

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
ولی واقعا هستا... من رفته بودم دکتر زنانم یه پیرزنه اومده بود لیزر نمیدونم چی چی برای قسمت ببخشیدبی ...

خخخخخخ دنبال چی هستن اینا واقعا؟

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش