2737
2734

من فیلم قرمز رو دیدم سر میز شام لازانیا خورد هدیه تهرانی خیلی دلم خواست مامانم تا اون موقع نپخته بود اسمشم نمیدونستم فقط از قیافش خوشم اومد،بعدها شد غذای محبوبم.

یه فیلم خارجی  هم بود دختر بچه شکلات های توپی داشت و میخورد، که انگار تو یه یتیم خونه بود. اون زمان که شکلات به این وفور نبود خیلی هوس میکردم ولی نبود شکلاتای شاخ هوبی بود و داماس و میکا.

یا تو فیلم کافه ترانزیت اولین بار اون‌ مدل پختن تخم مرغ گوجه رو اونجا دیدم بعدا خودم درست کردم عاشقش شدم.فعلا اینا تو ذهنمه چندتا دیگه بود که پرید شما هم بگید تا من یادم بیاد بقیشو

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازبچگی تاالان؟؟؟؟خو هرچی ببینه ادم هوس کنه میخره میخوره یادرس میکنه خوووو دیگه یادش نمیمونه

توروجون عزیزترین کستون تامیاین تاپیک های رژیمم نگیدپس اسم کاربریت چی میگه ازین جملات مسخره دیگه حالم بهم میخوره نی نی سایت هرچی گذاشتم قبول نکردمجبورشدم 
2738
تو یه کتاب داستان یه خواهر برادر تو جنگل گم شدن رفتن و رسیدن ب یه خونه ی شکلاتی 😋 هنوزم تو کف اون ...

هانسل وگرتل

توروجون عزیزترین کستون تامیاین تاپیک های رژیمم نگیدپس اسم کاربریت چی میگه ازین جملات مسخره دیگه حالم بهم میخوره نی نی سایت هرچی گذاشتم قبول نکردمجبورشدم 
تو یه کتاب داستان یه خواهر برادر تو جنگل گم شدن رفتن و رسیدن ب یه خونه ی شکلاتی 😋 هنوزم تو کف اون ...

اخ ..منمممممممممممننن عاشق اون فیلمم ک پسره میره تو کارخونه ی شکلات

علی و عسل زیبای مامان♥
2706