2726
عنوان

نی نی چند روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 114 پست
آرشاویرر؟؟؟😳😳😳معنیش چیه؟

مرد مقدس مرد نرمنش

اگه هم دخترش به دنیا اومد بعدش بزاره آرشین

که هر دو باهم تناسب دارن

از این لحاظ که اسم تاریخی بودن

ولی خیلی باکلاسن اسما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کاری به قدیمی بودن و حرف بقیه ندارم اسم سپهرم دوس دارم ولی آرادو ترجیح میدم تو اسمی که به دلت میش ...

هرچی اسم انتخاب میکنی یکی میاد یه عیب میزاره روش

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2728
من ده سال پیش ارشاویر تو رمان خوندم رمان های سایت ۹۸ تی ها اسم خاصیه ولی بدتلفظ و طولانی همون سایت ا ...

منم خوندم اونارو

دقیقا با دیدن اسمای ارشاویر و اراگل و ویولت و .... یاد اون رمانها میفتم 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
عالیه

جدی؟؟؟؟

من یه بار خواب دیدم اسم پسرم راستین ولی وقتی بیدار شدم اسمش یادم نمیومد

تا اینکه یه جایی این اسمو دیدم یهو قیافم این شد😍

یعنی بهش فکر کنم واسه پسر آیندم؟

نمیدونم چه امضایی بذارم  
منم قبل بارداری میگفتم یه روز پسر دارشم اسمشو میزارم ماهان ولی الان نمیدونم چرا از اسمایی که با میم ...

من پسرمو گذاشتم ماهان،٣ ماهشه همه ميگن عاليه،هم براي الانش هم بعدا كه بزرگ شه،ما پارسا و سپهر هم دوست داشتيم

پس در نتیجه هرچی دوس داری بذار مهم اینه تو با صدا کردن گل پسرت با اسمی که دوس داری عشق کنی 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

اره اگه بخوای به حرف بقیه کنی بی اسم میمونه باور کن منم اولا خیلی از این و اون نظر میخواستم همه به قول تو یه عیبی میزاشتن ولی دیگه به هیچکس هیچی نمیگم تا به دنیا بیاد اونجوری بهتره

اگه بخوای به حرف دیگران توجه کنه بخدا دیوونت میکنن. اصلا تا روز آخر به کسی نگو چه اسمی انتخاب کردی ، منم مثل تو بودم خیلی دهن بین بودم. کلا بیخیال شو حتی نباید براش تاپیک میزدی چون نظرها مختلفه و تو بدتر گیج میشی

منم خوندم اونارو دقیقا با دیدن اسمای ارشاویر و اراگل و ویولت و .... یاد اون رمانها میفتم 

منم ی رمان خوندم اسم دختر. بلوط بود 😒😒😒😒ینی نویسنده چقدر فکر. کرده خاص باشه شخصیتاش

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

مثلا فرض کن بچه بزرگ شه میخواد داماد یا عروس دار شه میگن ببیمیم نظر پدر عروس چیه آقا آرشاویر بفرمایید 😐 آقا آرشاوریم سبیلاش از بناگوش در رفته اونموقع میگه ننه خدا بزنتت با ای اسم گذاشتنت 😐😂

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2706