1265
1273
عنوان

نی نی چند روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 114 پست
عزیزم اسمی رو انتخاب کن که دوسش داشته باشی و در عین حال با معنی و دلنشین باشه. آراد هم قشنگه.  ...

منم قبل بارداری میگفتم یه روز پسر دارشم اسمشو میزارم ماهان

ولی الان نمیدونم چرا از اسمایی که با میم شروع میشن خوشم نمیاد🙂

رویاهاتونو  به کسی نگید ...بهشون نشون بدید... 
من یکی از گزینهام سپهر بود و سامان  همه گفتن قدیمیه و پشیمونم کردن...

من اصلا نمیفهمم اسم قدیمی و جدید یعنی چی؟

یعنی هرسال باید یه سری اسم جدید انتخاب کنیم؟

به نظرم سپهر خیلی قشنگه 

هرچی دوس داری بذار 

دوران خوش آن بود که با دوست به سر شد              باقی همه بی حاصلی و بیخبری بود
توروخدا اسمایی که تو رمان ها خوندین اینجا ردیف نکنین 

من ده سال پیش ارشاویر تو رمان خوندم رمان های سایت ۹۸ تی ها اسم خاصیه ولی بدتلفظ و طولانی همون سایت اسم توسکا هم دیدم که خوشم اومد 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279
آرشاویرر؟؟؟😳😳😳معنیش چیه؟

مرد مقدس مرد نرمنش

اگه هم دخترش به دنیا اومد بعدش بزاره آرشین

که هر دو باهم تناسب دارن

از این لحاظ که اسم تاریخی بودن

ولی خیلی باکلاسن اسما

من کاری به قدیمی بودن و حرف بقیه ندارم اسم سپهرم دوس دارم ولی آرادو ترجیح میدم تو اسمی که به دلت میش ...

هرچی اسم انتخاب میکنی یکی میاد یه عیب میزاره روش

رویاهاتونو  به کسی نگید ...بهشون نشون بدید... 
من ده سال پیش ارشاویر تو رمان خوندم رمان های سایت ۹۸ تی ها اسم خاصیه ولی بدتلفظ و طولانی همون سایت ا ...

منم خوندم اونارو

دقیقا با دیدن اسمای ارشاویر و اراگل و ویولت و .... یاد اون رمانها میفتم 

دوران خوش آن بود که با دوست به سر شد              باقی همه بی حاصلی و بیخبری بود
1274
عالیه

جدی؟؟؟؟

من یه بار خواب دیدم اسم پسرم راستین ولی وقتی بیدار شدم اسمش یادم نمیومد

تا اینکه یه جایی این اسمو دیدم یهو قیافم این شد😍

یعنی بهش فکر کنم واسه پسر آیندم؟

خدایا عاقبتمونو به خیر کن
منم قبل بارداری میگفتم یه روز پسر دارشم اسمشو میزارم ماهان ولی الان نمیدونم چرا از اسمایی که با میم ...

من پسرمو گذاشتم ماهان،٣ ماهشه همه ميگن عاليه،هم براي الانش هم بعدا كه بزرگ شه،ما پارسا و سپهر هم دوست داشتيم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يه سالگي پسره خوشگلمه❤️💙💛

پس در نتیجه هرچی دوس داری بذار مهم اینه تو با صدا کردن گل پسرت با اسمی که دوس داری عشق کنی 

اره اگه بخوای به حرف بقیه کنی بی اسم میمونه باور کن منم اولا خیلی از این و اون نظر میخواستم همه به قول تو یه عیبی میزاشتن ولی دیگه به هیچکس هیچی نمیگم تا به دنیا بیاد اونجوری بهتره

1264

اگه بخوای به حرف دیگران توجه کنه بخدا دیوونت میکنن. اصلا تا روز آخر به کسی نگو چه اسمی انتخاب کردی ، منم مثل تو بودم خیلی دهن بین بودم. کلا بیخیال شو حتی نباید براش تاپیک میزدی چون نظرها مختلفه و تو بدتر گیج میشی

منم خوندم اونارو دقیقا با دیدن اسمای ارشاویر و اراگل و ویولت و .... یاد اون رمانها میفتم 

منم ی رمان خوندم اسم دختر. بلوط بود 😒😒😒😒ینی نویسنده چقدر فکر. کرده خاص باشه شخصیتاش

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

مثلا فرض کن بچه بزرگ شه میخواد داماد یا عروس دار شه میگن ببیمیم نظر پدر عروس چیه آقا آرشاویر بفرمایید 😐 آقا آرشاوریم سبیلاش از بناگوش در رفته اونموقع میگه ننه خدا بزنتت با ای اسم گذاشتنت 😐😂

من بد نمینویسم شما چشاتون پشکل داره   اوه   مشکلو نشوتم پشگل    نوشتمم نوشتم نشوتم   
1241