1803
1804
عنوان

نی نی چند روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 114 پست

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

1805

ماتیار ینی یارمادر

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی نم نم ...میخواهم کمی با خدا راه بروم....من به اینکه خدا دعاهای شماها رو قبول میکنه شکی ندارم😢                 برای رسیدن ب آرزوهام یه صلوات مهمونم کنید ❤
وای من عاشق اسم آرادم ولی شوهرم دوس نداره میگه بزاریم سپهر😟

من یکی از گزینهام سپهر بود

و سامان 

همه گفتن قدیمیه و پشیمونم کردن... 

خوشبختی یعنی :همسر بهترین مرد دنیام ❤   مامان آقا آراد 😍
1771

مهراز

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤

علیسان،علی اصغر،محمدصدرا،مهدی

بنظرم اینا هم قشنگن هم تو اون دنیا از طرف بچت بازخواست نمیشی که چرا اسم معصومین نذاشتی 

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢

عزیزم اسمی رو انتخاب کن که دوسش داشته باشی و در عین حال با معنی و دلنشین باشه. آراد هم قشنگه. 

اسم پسر من از همون اول انتخاب شد: ماهان. الهی قربونش بشم. 

حتی الان مامانم و خواهرامو و بچه های خواهرم پسرم به اسمش صدا میزنن. مثلا مامانم زنگ میزنه میگه ماهان خوبه. یا برای ماهان لباس خریدم.

1794
من یکی از گزینهام سپهر بود و سامان  همه گفتن قدیمیه و پشیمونم کردن...

من کاری به قدیمی بودن و حرف بقیه ندارم اسم سپهرم دوس دارم ولی آرادو ترجیح میدم تو اسمی که به دلت میشینه بزار به حرف بقیه نکن همه ی اسما قدیمی میشن 

هیراد

ارمیا

مارتیا

رهام

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

معنی نداره مثلا ب یک اسم بگن این دیگه قدیمیه 

مگه جورابه ک کهنه بشه سلیقست دیگه

من به شخصه از. اسم ارسلان و. اردلان  خوشم میاد. 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
1718