2726

من آنقدر میبینم که دخترا هر کاری میکنن و باکره ان و افتخار میکنم حالم بد میشه دوست دارم دختر اگه خدا بهم بده واهمه این بکارت و نداشته باشه اگه کاریکاتور می‌کنه خودش باشه و فیلم بازی نکنه بکارت و تو روحش پرورش میدم نه جسمش 

شما از چی زن بودن ناراحتی کشیدید که دوست ندارید دخترتون تجربه اش کنه

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات

اینکه فقط و فقط واسه دل خودش زندگی کنه و هیچ‌وقت نگران حرف مردم نباشه ، به خاطر حرف مردم‌حسرت هیچ‌چیزی تو دلش نمونه . 

اینکه قوی باشه و درست تصمیم بگیره و واسه انجام تصمیماتش جسور باشه و چیزی نتونه مانعش بشه ‌ 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازینکه زنم خیلی راضیم هیچوقتم کسی بهم سخت نگرفته

ولی به دخترم یاد میدم ک شوهر ک کرد خودش و واسه خانواده شوهرش نکشه

یاد میدم اگه ازشون بدی دید بزارشون کنار

نه اینکه با زور بره و کوچیک کنه خودشو

یاد میدم از حقش دفاع کنه و توسری خور نباشه

و همیییییشه جلو خانواده شوهرش ازش حمایت میکنم

من و خدا خیلی وقته با هم قهریم...
2728

من ...نمیدونم ...انقدر خودم اذیت شدم که نمیدونم چی بهش یاد بدم!از این دنیای پست مزخرف که همش داره به زن هاش ناعدالتی میشه...نه فقط ایران.همه جای دنیا‌.

.

.

.اینجا جای دختر بودن نیست دخترم.اینجا باید فقط پسر باشی تا از اون لحظه ای که میای توی دل مامانت عزیز شی واسه بابات عزیزشی واسه مامان بزرگت واسه فامیل واسه دوست های بابات اینجا باید پسر باشی تا به مامانت افتخار کنند اینجا باید پسر باشی تا مامانت وقتی زایمان کرد بیان پیشت و بهش تبریک بگن اینجا باید پسر باشی تا هرجور که دلت میخاد زندگی کنی اینجا باید پسر باشی تا اگه با هزارتا دختر دیدنت بازم بهت زن بدن اینجا باید پسر باشی...با پسر بودنت خیلی کارا میتونی بکنی دخترم!....

اینجا یعنی همون دنیایی که هنوز هیچ کجاش کسی پیدا نشده که بهت برای خودت بهت بها بده.نه برای زیباییت نه اندامت،نه ثروت پدرت.

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
اره والا منم این دردو دارم. خییییلی سخته. همیشه به خونوادم میگفتم فک کنید من پسرم ولی چه فایده.  ...

امان از جاهلیت عزیزم‌‌‌.....

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....

به دخترم یاد میدم اینکه زن یه ادم پولدار بشی یا همسر یه پزشک یا مهندس یا استاد و هر ادم موفقی بشی افتخار بزرگی نیست....

مهم اینه خودت کی هستی و چی شدی؟؟؟؟

بهش یاد میدم که از بحث های خاله زنکی دوری کنه...

با ادم های باحال بگرده...

اجازه میدم دنیا رو تجربه کنه...

بره تنهایی یا دوستاش مسافرت..

یا جدا زندگی کنه...

بهش حتما خواهم گفت ک هم میشه درس خوند و اهل مطالعه و با اطلاعات بود و ادم خوبی بود هم دوست پسر داشت و سیگار کشید و لباسای مد روز پوشید و اهل کنسرت و مسخره بازی بود.... اینا ربطی بهم ندارن....

هیچ وقت بچه های یک وجهی تربیت نکنین...

فک نکنین بچه اگه درس خونه و تمام دنیاش درسه و دو تا دوست مثل خودش باید خیالتون راحت باشه... و اینجوری نیست که هرکی ب خودش برسه و .... پس نتیجه بگیریم ک خرابه و... حرف های اینجوری....

امیدوارم متوجه شده باشین